Hurda Alımı

Çerkezköy Hurdacı

Çerkezköy hurdacı işleri, ilçe genelinde çevrenin korunmasına katkı sağlar. Hurdaların geri dönüşümü yapıldığı için ülke ekonomisine de çok büyük faydalar sunmaktadır. Bizler de İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisi olan Çerkezköy’de faaliyet gösteren firmamızla geri dönüşüm konusunda size destek olmaktayız. Çerkezköy hurdacı hizmetimiz kapsamında, her gün düzenli olarak ilçe genelinde hurda toplama işleri yapılmaktadır.

Özelliklerini kaybetmiş, eskimiş olan eşyaları ve malzemeleri topladıktan sonra türlerine göre ayrıştırmaktayız. Ayrıca presleme ve temizleme işlemlerini de merkezimizde yapmaktayız. Daha sonra hazırlanan bu hurdalar geri dönüşüm tesislerine ya da fabrikalara iletilmektedir. Çerkezköy hurdacı işleri kapsamında en çok hurda aldığımız yerler ise evler, iş yerleri, sanayi tesisleri, fabrikalar, oteller, inşaat alanları ve çöp kutuları olur.

Çerkezköy Hurdacı Telefonu

Hurdacılık mesleği zor bir iş kolu olsa da çevreye ve ekonomiye katkısı açısından en değerli mesleklerden birisidir. İstanbul Hurdacı olarak, ilçe ve yakın çevrelerde her türlü hurdayı toplayarak aynı zamanda ham maddeye olan taleplerin azalmasına da katkı sağlarız. Çerkezköy hurdacı telefonu veya aynı isimli web sitemiz üzerinde bütün iletişim kanallarımıza ulaşılabilmektedir.

Çerkezköy Hurdacı Telefonu

Hurdacı ve geri dönüşüm firması olarak hizmet verdiğimiz Çerkezköy’de, bizleri aradığınız takdirde her türlü geri dönüşümü olan ve hurdaya çıkmış olan atıklarınızı yerinden alıyoruz. Satın alınan hurdaların ödemesini ise nakit olarak yapıyoruz. Sizler de doğal kaynakların korunması ve hurdaların yeniden değerlendirilmesi için Çerkezköy hurdacı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çerkezköy İlçesi Haricinde, İstanbul’un Diğer İlçelerinden Hurda Satın Alıyor musunuz?

Karşılıklı olarak anlaştıktan sonra İstanbul’un her ilçesinden hurda satın alıyoruz.

Geri Dönüşümü Olmayan Atıkları Alıyor musunuz?

Geri dönüşümü olmayan ve hurda değeri taşımayan atıkları satın almıyoruz.

Tadilat Olan Evlerden Çıkan Hurdaları Satabilir miyiz?

Evlerde tadilat sonrası çıkan ve hurda değeri olan bütün eşyaları satın alıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara