Hurda Alımı

Hurdacı İzmir

Ege sektöründe geri dönüşüm faaliyetleri veren Hurdacı İzmir firmaları, sizlere alanında uzman ekipleriyle yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin en güzel illerinden birisi olan İzmir’de pek çok hurdacı firması yer alır. Hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren bu firmalar inşaat, kâğıt, eski ev eşyaları, plastik, maden ve metal gibi hurda değeri taşıyan materyalleri düzenli olarak toplarlar.

Hurda toplama işlerinde ise evlerden, iş yerlerinden, sanayi tesislerinden, fabrikalardan ve buna benzer her türlü alandan yararlanılır. Eskimiş, atık hale gelmiş ya da artık kullanılmayan ve hurda değeri taşıyan her türlü eşya ve malzeme hurdacı İzmir firmaları tarafından değerlendirilir.

İzmir’de Hurdacı

İzmir ilinde faaliyet gösteren hurdacılar geri dönüşüm sektörüne en fazla katkı sağlayan kuruluşlardır. Aynı zamanda doğanın korunması ve çevre temizliği açısından da hurdacılık ile uğraşan firmalar büyük faydalar sağlar. Hurdalar toplandıktan sonra ayrıştırılır, preslenir, paketlenir ve geri dönüşüm tesislerine yollanır. İzmir’de hurdacı firmaları il genelinde her ilçede düzenli olarak hurda toplama işleri yapar. Bu sayede kullanılmayan eşyaların ve malzemelerin geri dönüşüm sektöründe değerlendirilmesi, ülke ekonomisi açısından da çok büyük katkılar sağlar.

Hurdacı İzmir Bornova

İzmir ilinin en büyük ilçelerinden olan Bornova’da, yerleşim yerlerinin ve iş yerlerinin çok olması sebebiyle, çok iyi şekilde hurda alım, satım işleri yapılır. Bu nedenle Bornova ilçesinde faaliyet gösteren pek çok hurdacı İzmir Bornova firması bulunur. Bu firmalar sayesinde evlerde çıkan hurdalar, kapıdan teslim yoluyla da alınır. İzmir Bornova ilçesinde evlerden en çok toplanan hurda çeşitleri ise genel olarak beyaz eşyalar, kâğıt ürünleri, mutfak malzemeleri ve diğer elektronik eşyalar olur.

Hurdacı İzmir Karşıyaka

İzmir Karşıyaka ilçesi de, firmalar için hurda toplama açısından her zaman verimli bir alan olur. Karşıyaka ilçesinde yer alan iş yerlerinden ve evlerden toplanan hurda eşyaların yanı sıra, yakında ki fabrikalardan ve sanayi tesislerinden de pek çok hurda malzeme elde edilir. Bunlara ek olarak İzmir’in bütün ilçelerinde ve Karşıyaka’da seyyar olarak hurdacı İzmir Karşıyaka firmaları bünyesinde çalışan pek çok hurdacı vardır. Bu seyyar hurdacılar genel olarak çöplerden metal kutuları, kâğıt ve plastik gibi ürünleri toplarlar.

İzmir Kemalpaşa Hurdacı

Kemalpaşa ilçesi, İzmir’in en çok iş yeri ve fabrika olan bölgelerinden birisidir. İzmir Kemalpaşa hurdacı işleri kamyonetlerle ya da seyyar olarak yapılır. Evlerden, iş yerlerinden ya da diğer yerlerden hurdaların alınması için yapılan bütün nakliyeler işleri de, hurdacılar tarafından karşılanır. Kemalpaşa ilçesi ve çevresinde en çok ahşap hurdaları, çelik hurdaları, demir hurdaları, paslanmaz metal hurdaları,  plastik hurdalar, cam hurdalar, kablo hurdaları ve beyaz eşya hurdaları toplanmaktadır.

İzmir Kemalpaşa Hurdacı

Karabağlar Hurdacı

Karabağlar ilçesi İzmir’in en büyük ilçelerindendir. İlçe genelinde faaliyet gösteren Karabağlar hurdacı firmaları evlerden ve iş yerlerinden, hurda değeri taşıyan her türlü eşyanın ve materyalin toplanması işlerini yapar. Aynı zamanda toplanan ve hazırlanan hurdaların geri dönüşüm tesislerine ve fabrikalara ulaştırılması işini de, Karabağlar hurdacı firmaları yerine getirir. İş yerleri, sanayi tesisleri, okullar, alışveriş merkezleri ve fabrika gibi benzeri alanlarda hurdaya çıkmış olan materyallerin ve ürünlerin toplanması, ayrıştırılması da yine bu firmalar tarafından titizlikle yapılır.

İzmir Işıkkent Hurdacı

İzmir Işıkkent hurdacı firmaları, ilçe genelinde haftanın her günü hurda alım satım işlerini yapar. Işıkkent çevresinde en değerli olan kabul edilen hurda çeşitleri ise kâğıt ürünleri, cam çeşitleri, bakır kablolar, alüminyum parçaları, motor parçaları, ev eşyaları, elektrikli aletler, bilgisayarlar, kalorifer petekleri, aküler, araba lastikleri ve diğer benzeri malzemeler olur. Bunların yanı sıra hurdacı İzmir Işıkkent’te üretim tesisleri ve inşaat şantiyelerinden de çok büyük miktarlarda hurda malzeme toplama işleri yapılır.

İzmir Işıkkent Hurdacı

İzmir Hurda Fiyatları

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan İzmir ilinde hurda fiyatları, toplanan hurdaların sahip oldukları özelliklere göre belirlenir. İzmir ili genelinde en çok metal hurdaları ve cam hurdaları daha yüksek fiyatlardan işlem görür. Aynı zamanda kâğıt ve petrol türevli olan hurda çeşitleri de her zaman için değerli kabul edilen hurda çeşitleridir. Bunlara ek olarak İzmir Hurda fiyatları belirlenmesinde, geri dönüşüm için kullanılabilirlik ölçüleri de etkili olur.

İzmir Hurda  Fiyatları İçin Buraya Tıklayın Kg Fiyatı
Soyma Bakır Hurdası 0,13
Hurda Demir 0,17
Sarı Hurdası 0,18
Kablo Hurda Ara

Hurda Krom Fiyatı Ne Kadar?

Hurda krom fiyatı, elinde bu madenin hurdası bulunan kişiler tarafından merak edilmektedir. Kromun çeşidine göre hurda fiyatları değişkenlik göstermektedir. Metalik bir görünüme sahip olan krom hurda çeşitleri şunlardır:

 • Preslenmiş 304
 • Sanayi malı 304
 • İmalat artığı 304
 • Boru hurda
 • Boru 316
 • Çekirdek 316
 • Çekirdek ocaklık 304
 • İhracatlık pres 304

Her çeşit krom hurdanın alım ve satımı tarafımızca gerçekleştirilebilmektedir. Hurda krom için çeşidine bakmadan fiyat veren firmalara güvenmemelisiniz. Çünkü, bu işi düzgün yapan her firma kromun saflığına ve çeşidine göre fiyat verilmesi gerektiğini bilir. Tüm bu faktörler göz önünde bulundurularak verilen fiyat size oldukça avantaj sağlayacaktır.

Hurda Krom Fiyatı Ne Kadar

Fazlalık duran hurdaları değerlendirmek ve para kazanmak istiyorsanız güncel hurda krom fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Bir köşede duran hurda bir krom sadece fazlalık ve çöpten ibarettir. Çevreye kirlilik size de yük olur. Bunun yerine hurda kromlarınızı, hurda firmasına satarak hem cebinize mali destek sağlamış olursunuz hem de doğayı korumuş olursunuz.

Kâğıt Hurda Fiyatları

Hurda kâğıt piyasasındaki düzenlemeler belirli periyotlar ile yapılır. Güncel fiyat listesi tüm hurda merkezlerine iletilir. Çeşitli parametreler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılır. Kâğıt türü ve kalitesi hurdanın fiyatında en çok etkili olan faktörlerdir. Bazı kâğıt hurda çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Beyaz kâğıt
 • Karışık renkli kâğıt
 • Hurda karton kâğıt (koli)
 • Hurda karton bardak
 • Peçete kâğıdı hurdası
 • A4 kâğıdı
 • Okul kitabı hurdası

Okulda ya da evde gözden çıkarılmış ve atık kağıtları türlerine göre sınıflandırıp hurdacı İzmir merkezlerine teslim edebilirsiniz. Aynı zamanda hurda firmamızı arayarak fiyat bilgisi alıp, elinizdeki atıkları almamız için adres bilgilerinizi verebilirsiniz. Ev, işyeri, okul fark etmeden tüm adreslerden hurda kâğıt alımı yapılır. Böylece nakliyeyi fazla miktarda harcama yapmanıza gerek kalmadan dönüşüme uygun kağıtlarınızı sizin için hurda merkezimize aktarabiliriz.

Kağıt Hurda Fiyatları

Firmamız geri dönüşümde karşılıklı fayda ilkesine göre çalışmalarını sürdürür. Daha yaşanabilir bir dünya için bireyler, küçük ya da büyük şirketler hurda firmaları ile birlikte hareket etmelidir. Böylece hurda kâğıt alanında önemli gelişmeler meydana gelebilir. Siz de çevrenizde fark yaratmak için elinizdeki kağıtların geri dönüşümüne destek olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken atık kağıtlarınızı biriktirerek bunları hurda olarak iletmektir. Güncel hurda kâğıt fiyatları listesi için firmamız ile iletişime geçerek en iyi fiyatı öğrenebilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyatı

Farklı çeşitlerle aslında her biri farklı alanlarda işlerimizi kolaylaştıran kablolar fiyatlar anlamında ne durumda ve bizlere neler sunuyor? Ekonomik koşullar sürekli değişse de kafamızda bir şema oluşturabilmek edeceğimiz kar açısından önemlidir. Kablolar çeşitleri ve özellikleri ile farklı fiyat politikalarına göre belirlenir. Bu kabloların ayırt edici özelliklerine bakacak olursak;

 • Hurda bakır kablo çeşitler arasında en fazla talep gören ve fiyat olarak da yüksek olandır. Özellikle elektrik sanayi içerisinde bu kablo çeşidine sıklıkla rastlanmaktadır.
 • Ttr kablo evlerde en fazla kullanılan kablo tipidir. İçerisinde ince bakır teller bulunan kablolar hurda olarak hurdacı İzmir tarafından satın alınmaktadır.
 • Antigron kablo yine içinde bakır bulunan ve dışı plastik kaplı kablo tipidir. En çok satın alınan türlerden bir tanesidir. Kabloda soyma işlemi yapıldıktan sonra içerisindeki bakır ve plastik oranına bakılarak fiyatlandırma yapılır.

Kablo Hurda Fiyatı

İzmir Hurdacı Telefonları

İzmir ilinde hurda alım-satım işleri ile uğraşan firmalara, en kolay şekilde internet üzerinde yer alan web sitelerinden ulaşılabilir. Yine bu hurdacı İzmir firmalarına sahip oldukları sosyal medya hesapları üzerinden de kolaylıkla erişmek mümkündür.

İzmir hurdacı telefonları haftanın her günü, mesai saatleri içerisinde müşterilerine hizmet verir. Her zaman için İzmir hurdacıları aranarak, adresten hurda alım işleri de talep edilebilir.

Sık Sorulan Sorular

İzmir hurdacı firmaları, İzmir’in her yerinden hurda alımı yapar mı?

İzmir ilinde faaliyet gösteren her hurdacı İzmir firması, adresten hurda alma olarak il genelinde hurda alım işleri yapar.

Evlerden en çok neler hurda olarak alınır?

İzmir ili genelinde evlerde bozulmuş ya da eskimiş olan bilgisayar kasası, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon, diğer elektronik eşyalar ve mutfak eşyaları en çok alınan hurda çeşitleridir.

Hurdacı firmaları, İzmir’de kentsel dönüşüme girecek olan binalardan hurda sökümü yapar mı?

İzmir ilinde kentsel dönüşüme girecek olan binalarda hurda değeri taşıyan malzemelerin sökümü yapılarak, alınır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara