Hurda Alımı

Manisa Hurdacı

Manisa hurdacı hizmetleri kapsamında, hurda alım ve satışında işini profesyonel bir şekilde yapan firmalar bulunur. Bunlardan biri olan firmamız İstanbul Hurdacı, elinizde olan tüm hurdaları piyasa koşullarına göre en iyi fiyatlarla alır. Demir, bakır, alüminyum, sarı, kablo vb. gibi pek çok hurda çeşidi bunların içerisindedir.

Manisa hurdacı hizmetlerinde, geri dönüşüm işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için aracı oluruz. Bu işlemlerle çevre kirliliğini önler, aynı zamanda ekonomiye de dolaylı yoldan katkı sağlarız. Geri dönüşüm faaliyetlerinde yer almak ve kullanamadığınız atıl materyallerden kurtulmak için harekete geçmenin tam vakti!

Manisa Hurdacılar Sitesi

Manisa hurdacılar sitesi içerisinde yer alan İstanbul Hurdacı firmamız elinizdeki hurdalara en iyi fiyat teklifini sunarak almaktadır. Özellikle yüksek tonajlı hurdalar sizlerden adres bilgisi alındıktan sonra aynı gün içinde adresinizden teslim alınır. Alınan hurdaların ücret ödemeleri nakit olarak yapılmaktadır.

Manisa hurdacı hizmetinde aldığımız hurda çeşitleri arasında şunlar yer çeşitler yer almaktadır:

 • Hurda demir,
 • Sarı (pirinç) hurdası,
 • Atık kablo hurdası,
 • Çinko hurdası,
 • Hurda bakır,
 • Alüminyum,
 • Çelik,
 • Atık kağıt alınan hurda çeşitleridir.

Manisa Hurdacılar Sitesi

Siz de elinizde olan hurdaları doğaya geri kazandırmak isterseniz İstanbul Hurdacı firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İşini en iyi şekilde yapan ekip arkadaşlarımız söz verdikleri vakitte verdiğiniz adrese ulaşım sağlamaktadır. Ürünlerin teslim süresi ve işi bitirme süreci hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Çünkü sizlerin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir.

Manisa Hurda Firmaları

Manisa hurdacı firmaları arasında size kesintisiz bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti en önemli şeydir. Hurda satışında firmamızı tercih eden müşterilerimiz şimdiye kadar ücret ödeme konusunda asla bir sorun yaşamamıştır. Çünkü firmamız bu konuda oldukça hassastır. Her zaman üstün ve profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmalarını yürütmektedir. Alınan hurdaların ücreti en yüksek piyasa fiyatlarına göre belirlenmektedir. Siz de hurda satmak için Manisa’da hurdacı firması arıyorsanız İstanbul Hurdacı firması en doğru tercih olacaktır.

Manisa Hurda Firmaları

Firmamız elinizdeki tüm hurdaları alanında uzman çalışanlarımız ile adresinizden teslim alır. Sizlere herhangi bir zahmet vermeden her türlü taşıma, araca yükleme ve tartma işleri tarafımızca yapılır. Bu titiz çalışmalarımız sizlerden en iyi geri dönüşü alabilmek içindir. Firmamıza hurda satışı yaptığınızda, ödemelerinizi piyasadaki en yüksek ücret üzerinden alabilirsiniz. Yüksek ücret garantisi ile hurda satışı yapmak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

Manisa Hurda Fiyatları

Manisa hurda fiyatları web sitemizde liste halinde sunulmaktadır. Fiyat listeleri dönemin piyasa koşullarına ve Londra Metal Borsası’nın vermiş olduğu verilere göre belirlenmektedir. Firmamız tüm hurda çeşitlerinin fiyatı için sizlere piyasadaki en yüksek fiyatları sunmaktadır. Siz de hurda çeşidi ve miktarını bize verdikten sonra fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Manisa Hurda Fiyatları İçin Tıklayın Kg Fiyatı
Sarı Hurda 0,13
Ekstra Hurda 0,17
Bakır Hurda 0,18
Kablo Hurda Ara

Müşteriler satacakları hurdanın fiyat bilgisini almak için ilk önce hurdanın ile ilgili detaylı bilgileri firmamıza vermesi gerekir. Bunun nedeni, çeşitli koşullara göre hurda fiyatlarının günlük, aylık ve haftalık olarak değişmesidir. Bunun yanında hurdanın alınacağı bölgenin firmamıza olan uzaklığının da bilinmesi gerekir. Çok uzak bölgelerden alınan hurdalar için yol ücreti alınmaktadır. Yol ücreti fiyatlandırması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Manisa hurdacı şubesine ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Manisa Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır, birçok sektörde iletken bir maddedir. Bu yüzden hurda bakır fiyatları, diğer hurda çeşitlerinin fiyatına göre biraz daha pahalıdır. Alım gücü oldukça yüksek olan firmamız, her çeşit hurda bakır alımını yapmaktadır. Manisa hurda bakır fiyatları içerisinde en yüksek fiyat garantisi müşterilerimize sunulmaktadır. Manisa hurdacı şubesi tarafından alınan hurda bakır çeşitleri arasında şunlar yer alır:

 • Soyma kablo bakır hurdası
 • Yanmış bakır hurdası
 • Lama atık bakır
 • Kırkambar bakır hurda

Manisa Hurda Bakır Fiyatları

Güncel hurda bakır fiyatları listesine ulaşmak için, ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

Soyma Bakır Kilosu

Soyma bakır, en değerli ve pahalı hurda bakır çeşitlerinden biridir. Soyma bakır kilosu fiyatları güncel piyasa koşullarına göre değişmektedir. Değerli olarak adlandırılan soyma bakır hurdası İstanbul Hurdacı firmamız tarafından değerinde satın alınmaktadır. Soyma bakır alınırken fiyatlarını belirleyen bazı etkenler vardır. Bu etmenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Hurdanın boyutu
 • Hurdanın hacmi
 • Soyma bakırın durumu
 • Soyma bakırın daha önce nerede kullanıldığı
 • Hurdanın ağırlığı
 • Hurdanın çıktığı kablonun genişliği

Soyma Bakır Kilosu

Bu maddeler içinde kablo genişliği, en önemli etmendir. Çünkü hurda olarak satılan soyma bakır geniş kablolarda daha yoğun bir şekilde bulunmaktadır. En güncel soyma bakır hurda kilogram fiyatlarını öğrenmek ve bu en değerli hurda malzemesi hakkında detaylı bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda alım-satım süreci hakkında merak ettiğiniz her detay için profesyonel ekibimiz sizlere destek olacaktır. Hemen Manisa hurdacı hizmetleri için iletişim bilgilerimizden bize ulaşın!

Sıkça Sorulan Sorular

Soyma Bakır Hurdası Nerelerden Çıkar?

Soyma bakır hurdası ise artık kullanılmayan atık haline gelmiş elektrik kablolarında bulunur. Soyma bakıra ulaşmak için ilk önce kullanılmayan kablonun dışındaki plastik katmanın soyulması gerekir. Soyma işlemi yapılırken kablonun içindeki bakır maddesine zarar vermemeye dikkat edilmelidir.Çıkan bakır teller, hurda soyma bakır olarak adlandırılmaktadır.

İstanbul Hurdacı Hangi Bölgelerde Hizmet Vermektedir?

İstanbul Hurdacı firması hem İstanbul hem de Manisa ve tüm ilçelerinde hurda alımı yapmaktadır. Ayrıca Manisa çevresindeki yakın illerde de hizmet vermektedir.

Hurda Alımı Yapılırken En Az Miktar Ne Kadar Olmalıdır?

Hurda alımı yapılırken miktar ve ağırlığa göre bir fiyat belirlenir. Alınan hurdaların miktarının az ya da çok olması firmamız için önemli değildir. Yüksek ağırlıktaki hurda alımlarında firmamız hurdaları verilen adrese gelip teslim almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara