Hurda Alımı

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye hurdacı şubesi, İstanbul ilinde en çok hurda alım ve satımı gerçekleştirilen yerlerdendir. Bunun nedeni ise İstanbul Hurdacı’nın Ümraniye’de sağladığı geniş ve kaliteli hizmet ağıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma politikasıyla ilerleyen Ümraniye hurdacı hizmeti, İstanbul’da geri dönüşüm faaliyetlerinde hurdaların ederi üzerinden satılmasını destekler.

Ümraniye bölgesinde ev, iş yeri, depo gibi alanlarda biriktirdiğiniz atıl durumdaki malzemeleri değerlendirmek için İstanbul Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Ümraniye hurdacı hizmetiyle, geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kazanç elde edebilirsiniz.

Çakmak Hurdacı

Ümraniye ilçesine bağlı olan Çakmak Mahallesi, hurdacılığın yaygın şekilde gerçekleştirildiği bölgelerden biridir. Ümraniye Hurdacı firması olarak, bu mahallede yaşayanlara hizmet sunuyoruz.

Çakmak hurdacı

Siz de Çakmak hurdacı hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basittir:

 • İletişim bilgilerimiz üzerinden müşteri hizmetlerimizle görüşme sağlayabilirsiniz.
 • Hurdanızın miktarı, niteliği ve özellikleri konusunda bilgi vererek ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Hatta WhatsApp hattı üzerinden hurdalarınızın görsellerini göndererek fiyatlandırmayı daha net bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Hurdalarınızı Ümraniye Hurdacı ofisine getiremediğiniz takdirde, sizlere nakliyat desteği sağladığımızın da altını çizmek isteriz.
 • Hurda ekspertizlerimizin gerçekleştirdiği incelemelerin ardından tarafınıza ödeme doğrudan yapılmaktadır.

Elinizde ikinci el ve eski eşyaların hurda niteliğine sahip olup olmadığından emin değilseniz, İstanbul Hurdacı’nın hurda olarak alımını yaptığı materyallere bir göz atabilirsiniz. Firmamızca hurda sınıfına giren eşyalar şunlardır:

 • Beyaz ev eşyaları
 • Alüminyumdan hurdalar
 • Bakırdan Hurdalar
 • Çinko Hurdalar
 • Demir Hurdalar
 • Plastik Hurdalar
 • Kablo çeşitleri

Listelemiş olduğumuz tüm bu materyaller haricinde de hurda olarak geçen eşyalar vardır. Elinizde bulunan eşyanın hurda olup olmadığını öğrenmek için telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Böylece Ümraniye Hurdacı’nın ederi üzerinden gerçekleştirdiği satış işlemlerinden kar elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (Ümraniye Hurdacı)

[toggle title=”Hurdaların Teslim Alınma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?” state=”close”]Anlaşmış olduğunuz firma adresinize kadar gelerek hurdalarınızı sizden teslim alınır.[/toggle]

[toggle title=”Alınan Hurdaların Ödemesi Nasıl Yapılır?” state=”close”]Hurdalarınızı sizden teslim almak için adresinize geliriz. Bu sırada da gerekli olan ödeme tarafınıza yapılır.[/toggle]

[toggle title=”Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?” state=”close”]Satmak istediğiniz hurdaların fiyatları belirlenirken çeşitli nitelik özellikleri dikkate alınır. Bu özelliklere örnek olarak hangi maddeden yapıldığı, kilosu ve eskimişlik durumu verilebilir. Yanı sıra güncel döviz kurları ve hurdalara dair arz-talep ilişkisi de göz önünde bulundurulur.[/toggle]