Güncel Hurda Fiyatları 2022

Güncel hurda fiyatları 2022 yılında; döviz kuru, metal borsası ve arz-talep ilişkisi gibi faktörlerle değişkenlik göstermektedir. Bunun bilinciyle İstanbul Hurdacı olarak biz, her değişikliği fiyat tablomuza güncel şekilde yansıtıyoruz. Döviz kurunun yanı sıra pek çok faktöre bağlı olarak en doğru fiyatlandırmayı referans alıyoruz.

Hurda fiyatlarımızı belirli fabrikaları baz alarak düzenlemekteyiz. Güncel hurda fiyatları 2022’de belirlenirken dikkate aldığımız fabrikalar şunlardır:

 • Çolakoğlu hurda fiyatları
 • Asil çelik hurda fiyatları
 • Kardemir hurda fiyatları
 • Korman hurda fiyatları
 • Karabük hurda fiyatları
 • İçdaş hurda fiyatları
 • Ormetsan hurda fiyatları

İstanbul Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları 2022yi belirlemek için piyasayı sürekli takip ediyoruz.

Net fiyatı belirleyen durum hurdanın yeri, miktarı, türü ve atacağınız resimdir.

Sarı Hurda Fiyatı Kg Fiyatı
Hurda Sarı Fiyatı 80,03
Pirinç Hurda Fiyatı 89,17
MS 58 Hurda 91,18
Kızıl Sarı Hurdası 93,19

 

Demir Hurda Fiyatları Kg Fiyatı
Dkp Hurda 5,17
Ekstra Hurda 4,87
Toplama Hurda 4,18
Teneke Hurda 3,19

 

Hurda Bakır Fiyatları Kg Fiyatı
Soyma Bakır Hurdası 132,13
Hurda Bakır 120,17
Lama Bakır Hurdası 124,18
Boru Bakır Hurdası 120,19

 

Hurda Kablo Fiyatları Kg Fiyatı
Tek Damar Kalın Kablo 82,13
Yeraltı Enerji 81,17
Ttr kablo 44,18
Antigron İç Tesisat 53,19

 

Kurşun Hurda Fiyatı Kg Fiyatı
Çatı Minare Sökümü 32,13
Olta Kurşunu 28,17
Külçe Kurşun Hurdası 30,18
Karışık Hurda Kurşun 30,19

 

Çinko Hurda Fiyatı Kg Fiyatı
Çatı Minare Sökümü 46,13
Külçe Çinko 42,17
Karışık Çinko Hurdası 44,18
Tabaka Çinko Alıyoruz

 

Hurda Akü Fiyatı Kg Fiyatı
Hurda Sulu Akü 13,13
Hurda Kuru Akü 13,17
Hurda Jel Akü 13,18
Hurda Karışık Akü 13,29

 

Alüminyum Hurda Fiyatı Kg Fiyatı
Hurda Profil Alüminyum 33,13
Hurda Ara iş Alüminyum 32,17
Hurda Tas Tabak 30,18
Sert Alüminyum Hurdası 23,19

 

Krom Hurda Fiyatı Kg Fiyatı
430 Krom Hurdası 11,13
316 Krom Hurdası 32,17
304 Krom Hurdası 22,18
Paslanmaz Hurda Fiyatları Alıyoruz

Günümüzde gelişen çevre hassasiyeti ve dolayısıyla geri dönüşümün değer kazanması sebebiyle hurdalar tercih edilmektedir. Hurda sektörü, dünyaya hızla yayılmakta ve birçok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. İşlevini yitirmiş ancak birçok materyali bünyesinde barındıran hurda ürünler belirli işlemlerden geçerek tekrar işlevli bir forma bürünebilmektedir. İnsanlar evlerinde, iş yerlerinde artık kullanmadıkları eşyaları geri dönüştürerek hurda haline getirebilir. Aynı şekilde bu hurdalar, alıcılar tarafından değerlendirilerek tekrar kullanıma açılabilir. Bu faaliyetin bir parçası olan kişiler alım satım yaparken güncel hurda fiyatları 2022 hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceklerdir.

Hurda Bakır Fiyatları

Sektörün en iyileri arasında yer alan deneyimli kadromuz ile adresinizden hurda bakır kablo ve diğer hurdalarınızı alabiliriz. Bu sayede atık veya hurda olarak sınıflandırılan malzemeleri ortadan kaldırıyor ve çevre dostu geri dönüşüm yolunda önemli bir yol kat ediyoruz.

Hurda bakır fiyatları

Bakır kablo hurda fiyatı piyasasında satışı birçok faktör etkilemektedir. Bu faktörleri sırasıyla şu şekildedir:

 1. Hurda türü
 2. Bir hurdanın boyutu
 3. Hurdanın kapladığı alan ve hacim
 4. Ağırlığı ve miktarı

Söz konusu faktörler, güncel hurda bakır fiyatları için büyük ölçüde önemlidir. Günlük olarak belirlenen hurda bakır fiyatları bu parametrelere bağlı olarak artar ya da azalır. Bu nedenle sürekli hurda ticareti yapanların güncel hurda fiyatları 2022 tablosunu düzenli olarak takipte kalması gerekir.

Soyulmuş Bakır Fiyatı

Soyma bakır hurda fiyatı günlük olarak dalgalanmalar yaşayabilmektedir. Genel olarak fiyatını belirleyen belli başlı etkenler olduğunu da söylemek mümkündür. Bunlardan birisi de hurdanın kg cinsinden ağırlığıdır. Soyma bakırın kilosu ne kadar olursa fiyat da ona göre belirlenir. Dolayısıyla kilogram başına soyulmuş bakır fiyatı sahip olduğunuz miktar, hurda türü vb. faktörler bu ücretlendirmeden etkilenir. Firmamız pek çok bakır hurda çeşidinin alımını yapmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekilde liste haline getirilebilir:

 • Lama bakır
 • Bakır tencere
 • Boru bakır
 • Bakır talaşı
 • Sac bakır
 • Külçe bakır

Soyulmuş Bakır Fiyatı

Görüldüğü üzere, günlük hayatta kullanılan pek üründe bakır madeni bulunmaktadır. Bu nedenle hurdacılık ve geri dönüşüm sektörü içerisinde önem teşkil eder. İstanbul Hurdacı olarak, bakır hurdaların alımını yapıyoruz.

Soyulmuş bakır hurda fiyatı için size en iyi teklifleri vermeye gayret etmekteyiz. Basit bir iletişim çağrısı ile güncel hurda fiyatları 2022 hakkında çeşitli bilgilere tarafımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Bakır Hurda Fiyatı

Hurda bakır fiyatı, diğer hurda türlerinde olduğu gibi sürekli olarak güncellenmektedir. Bu değişikliğin nedeni, yine fiyatlara etkiyen faktörlerdir. Nitekim bu faktörler, bakır fiyatı hurda alım ve satımını önemli ölçüde değiştirir.

Bakır hurda fiyatı belirlenmesinde bahsi geçen faktörler şunlardır:

 1. Hurdanın türü
 2. Hurdanın boyutu
 3. Ürünün hacmi
 4. Kg cinsinden ağırlığı
 5. Hurda miktarı

Sektördeki en iyi ekiplerden oluşan deneyimli bir kadro sayesinde bakır hurdalarınız adresinizden teslim alınır. Bu sayede sizler de geri dönüşüm yolunda doğaya yeşili kazandırmakta etkin bir rol oynamış olursunuz.

Bakır Hurda Fiyatı

Uzman ekibimiz, ödemelerinizi zamanında yaparak iş ilişkilerimizi geliştirirken daha yeşil bir dünyaya geçiş yapmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için profesyonellerle çalışmak çok önemlidir. Güncel hurda bakır hurda fiyatları ve bakır tel hurda fiyatları gibi bilgilere web sitemizdeki güncel hurda fiyatları 2022 tablomuzdan ulaşabilirsiniz. Ekibimiz, satmak istediğiniz bakır hurdanın tedariği için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Demir Hurda Fiyatları

Demir hurda fiyatları piyasada farklı alıcılar bulmaktadır. Bu anlamda alıcıların demir hurdaların ederini belirleme noktasında, referans aldığı birçok veri vardır. Döviz kuru, demir hurda fiyatları için en büyük değişiklik katsayısıdır.

Güncel hurda fiyatları 2022 yılında uluslararası piyasa koşullarına bağlı olarak dalgalanmaktadır. Demir hurdaya olan talep ne kadar yüksek olursa, fiyat o kadar değişken olmaktadır. Hurda demir kilo fiyatı da çoğu zaman buna bağlı olarak değişmektedir.

Firmamız pek çok demir hurda çeşidinin alımını yapmaktadır:

 • Karışık demir hurda,
 • Talaş demir hurda,
 • Demirden yapılmış ev eşyaları,
 • Toplama demir hurda bu hurda türlerinin arasındadır.

Demir Hurda Fiyatları

Hurda demir kg fiyatı ile ilgili bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden bizleri arayarak hurda demir fiyatları ve döküm hurda fiyatı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda çelik hurda fiyatı bilgisi için güncel hurda fiyatları 2022 tablomuzdan yararlanabilirsiniz.

Hurda Demirin Kilosu Ne Kadar?

Hurda demir, alımı ve satımı yapılan en önemli madenlerden birisidir. Bu madenin satımında etken nokta hurda demir kg fiyatı olmaktadır. Ağırlık arttıkça da fiyat da buna bağlı olarak artış göstermektedir. Dolayısıyla hurda demirin kilosu ne kadar fazla olursa, o kadar kar elde etmeniz mümkündür. Hurda demirin fiyatını etkileyen diğer unsurlar şu şekildedir:

 1. Demirin Ağırlığı
 2. Uzunluğu
 3. İşlenme Oranı

Hurda demirin kilosu ne kadar

Bu faktörler hurda demir fiyatını etkilemektedir. Güncel hurda fiyatları 2022 listemizden detaylı fiyat bilgisine ulaşmanız mümkündür.

Alüminyum Hurda Fiyatı

Hurda alüminyum fiyatları, hurda talebi ve kalitesi ile belirlenmektedir. Madenin kalitesi, kullanılan metalin saflığına, boya veya başka maddelerle kaplanmış olup olmamasına bağlıdır. Bu nedenle alüminyum fiyatları hurda belirli bir kritere tabi değildir.

Alıcı hurdanın kalitesini görüp test ettikten sonra fiyata karar verir. Pek çok kişi “Hurda alüminyum kilosu ne kadar?” sorusunu sormaktadır. Fiyatlandırmalar sürekli olarak güncellendiği için kesin bir fiyat söylemek mümkün değildir. Fakat sitemizin güncel hurda fiyatları 2022 tablosundan bilgi edinme şansına sahipsiniz.

Alüminyum hurda fiyati

Geri dönüştürülmüş ürünlerde ve alüminyum aletlerde başka hangi malzemelerin kullanıldığı da fiyatlandırmada önemlidir. Bazı alüminyum ürünler saf alüminyum içerir, ancak bazı ürünler alüminyumda çözünmüş çeşitli metaller ve plastikler içerebilir. Söz konusu malzemeler alüminyum ile karıştırılarak ürünün yapısına uygun bir şekil elde edilebilir. Örneğin, sert alüminyum fiyatı diğer çeşitlerinden farklıdır. Alüminyumun özellikleri bu anlamda etkili bir referanstır:

 • Deniz suyuna karşı dayanıklıdır.
 • Korozyona karşı güç sağlamaktadır.
 • Erime sıcaklığı 650-600 derece arasındadır.

Bu özellikler sert alüminyumun daha dayanıklı bir maden olduğunu göstermektedir. Dolayısıyla fiyat olarak diğerlerinden farklı olması normal olarak görülmektedir.

Sarı Hurda Fiyatı

Hurda sarı fiyatları her gün değişkenlik göstermektedir. Hal böyle olunca, pek çok ticaret erbabı “Hurda sarının kilosu ne kadar?” diye merak etmektedir. Hurda sarı bakır fiyatları, kilogram cinsinden sahip olduğunuz miktar ve hurda türüne göre değişmektedir. Bunun yanı sıra musluk hurda fiyatı da oldukça merak edilenler arasındadır. Musluk hurdası için de güncel hurda fiyatları 2022 listeleri söz konusudur.

Sarı hurda fiyatı

İstanbul Hurdacı olarak sarı hurda metalinin aşağıdaki türlerini alıyoruz:

 1. Çeşitli anahtar
 2. Bazı vanalar ve avize çeşitleri
 3. Su saati
 4. Çeşmelerin baş kısmında
 5. Kapı gibi kilit yerlerinde

Sarı hurdanın alımı için mümkün olan en kısa sürede sitemizle iletişime geçmenizde fayda vardır. Bu, iyi bir fiyat teklifi almanızı sağlamaktadır. Hurdanızı kâr amaçlı satmak isterseniz bize ulaşın.

Pirinç Hurda Fiyat

Sarı pirinç hurda fiyatları ve pirinç hurda fiyatı için size en uygun teklifleri sitemizde bulabilirsiniz. Hurdaların ederini belirlemek için belli başlı faktörleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece elinizdeki hurdanın fiyatını net olarak belirleyebilirsiniz.

Pirinç hurda fiyatı

Pirinç hurdanın fiyatını etkileyen unsurlar şu şekildedir:

 • Ağırlık
 • İşlenme
 • Hacmi
 • Uzunluğu

Bu unsurlar pirinç hurdasının fiyatlarının değişmesine neden olmaktadırlar. Fakat güncel hurda fiyatları 2022de sürekli olarak değiştiğini de hatırlamakta fayda var.

Hurda Kablo Fiyatları

Elektrik ve elektronik alanında kullanılan birçok kablonun zamanla bozularak kullanılamaz hale gelmesine kablo atığı denir. Eski kablo, bakır içerir. Bu durum, hurda kablo satışı değerini yüksek hale getirir. Bu nedenle, söz konusu hurda türünün satış fiyatı diğerlerine göre daha yüksek olabilir.

Hurda kablo fiyatları

Hurda kablo fiyatları 2022 yılında değişiyor. Kullanılmış kabloları satarken dikkat edilmesi gereken ilk şey, eski kabloların kime teslim edileceğidir. Hurda kablolarınızdan kurtulmak istiyorsanız geri dönüşüm bir numaralı önceliğiniz olmalıdır. Hurda alüminyum kablo fiyatları araştırıldıktan sonra ürünü değerinden satabilme şansı elde edilebilir. Bu eski kabloları geri dönüştürebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Hurda kablolar aşağıdaki gibi satın alınır:

 1. Hurda bakır kablo,
 2. Alüminyum kablo hurda,
 3. Sarı hurda kablo,
 4. Paslanmaz kablo hurda.

Firmamız tarafından bu hurdaların alımını güncel hurda fiyatları 2022 değerleri ile yapmaktayız. Detaylı bilgi için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bursa hurda kablo fiyatları güncel listesinden fiyat listesi almanız mümkündür. Buradan kablo bakır hurda fiyatı da dahil olmak üzere pek çok bilgi edinebilirsiniz.

Hurda Kurşun Fiyatı 2022

Hurda kurşun kg fiyatı döviz kurlarına ve ham madde gereksinimlerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak, güncel hurda fiyatları 2022de geçen yıla oranla arttığını unutmamakta fayda var. Hurda kurşun fiyatı almak için bir hurda şirketiyle iletişime geçmek doğru karardır.

Hurda kurşun fiyatı 2022

Özellikle ticari bir ürün olduğu için kurşuna olan talep oldukça fazladır. Kurşun malzeme esas olarak pillerin imalatında ve yeraltı güç kablolarının yalıtımında kullanılır. Yaygın kullanımı nedeniyle kurşun, üretim sürecinde sıkça kullanılan bir gereksinimdir. Bu nedenle kurşun hurdanın istikrarlı bir alıcı olduğu söylenebilir. Kurşun kullanım alanlarını maddeleyecek olursak;

 • Kablo kaplaması,
 • Yeraltı haberleşme kablosu,
 • Renkli televizyon tüpü yapımı örnek gösterilebilir.

Birçok alanda kurşun madeni kullanılmaktadır. Dolaysıyla bu madenin geri dönüştürülmesi ile büyük oranda tasarruf sağlanabilir.

Çinko Hurda Fiyatı

Hurda çinko fiyatı piyasası, genellikle belirli koşullar altında dalgalanır. Çinko hurdanın boyutu, hacmi ve ağırlığı gibi önemli faktörler güncel hurda fiyatları 2022 hareketini etkiler. Bu şartlar altında satmak istediğiniz hurda çinkonun fiyatı hakkında bilgi verilecektir.

Çinko hurda fiyatı

Çinko madenlerinin kullanıldığı yerler incelendiğinde de bu fiyat değişimini gözlemek mümkündür. Çinko hurdalar:

 1. Alaşım yapımı,
 2. Otomotiv endüstrisinde döküm kalıplarında,
 3. Pillerin gövdelerinin yapımında etkin bir şekilde kullanılır.

Bu maden daha pek çok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu yüzden oldukça iyi fiyatlandırmalara sahiptir.

Nikel Hurda Fiyatları

Hurda çeşitleri arasında en çok rağbet gören hurdalardan birisi de nikel hurdalarıdır. Buna bağlı olarak hurda nikel fiyatları, alım ve satım noktasında düşünüldüğünde dikkate alınması gereken değerlerdir. Nitekim güncel hurda fiyatları 2022 yılı için belirlenen listelerde de bu, nikel hurdaları fiyatlarında açıkça görülür.

Nikel Hurda Fiyatları

Nikelin en büyük özelliklerinde birisi havaya karşı oksitlenme direncinin çok yüksek olmasıdır. Buna bağlı olarak nikel elementi madeni para üretiminde ve kimyasal araçların imal edilmesinde sıklıkla kullanılır. Dolayısıyla hurdacılık sektöründe en çok ihtiyaç duyulan ve satışı gerçekleştirilen materyallerden biridir.

Nikel hurda fiyatları değişimini belirleyen en büyük etken, nikelin kullanıldığı malzemelerin ve ürünlerin taşıdığı özelliklerdir. Sert ve ağır bir yapısı olan nikel elementi, doğada madenlerden elde edilir. Doğadan elde edilen nikel genel olarak kobalt karışımlı olur. Bu nedenle alaşım olarak, özellikle paslanmaz çelik üretiminde nikel kullanılır. Hurda nikel ise pek çok malzemeden ve üründen elde edilir.

Hurda Nikel Nerede Bulunur?

Hurda alım satım işlerinde en değerli hurda çeşitlerinden birisi olan nikel hurdası, çok farklı şekilde elde edilebilir. Hurda çeşitlerinde nikel, demir ve kobalt karışımlı olarak da yer alır. Direnci, bazik ve asidik ortamlara dayanıklı olması nedeniyle pek çok sektörde nikel hurdalarının ortaya çıkması mümkündür. Genel olarak nikel hurda çeşitleri ise şunlardır:

 • Paslanmaz çelikten imal edilen ürünler,
 • Alman gümüşünden oluşan eşyalar,
 • Madeni paralar,
 • Metal mutfak aletleri,
 • Çatal, kaşık ve bıçaklar,
 • Tornavida gibi benzeri araç ve gereçler,
 • Tren ya da uçak hurdaları.

Özellikle döküm fabrikaları, en çok nikel hurdalarının bulunduğu yerdir.

Hurda Nikel Nerede Bulunur

Anot hurda nikel olarak adlandırılan nikel hurdaları ise nikel kaplama ve zırh yapımı yapan yerlerden elde edilir. Nikel anot güncel hurda fiyatları 2022 de kaplamaların özelliklerine göre kendi içerisinde farklılık gösterir.

Krom Hurda Fiyatı

Hurdacılık sektöründe, krom hurdaları en değerli hurda çeşitleri arasında bulunur. Krom hurda fiyatı ise toplanan hurda kromların kalite derecesine göre güncel hurda fiyatları 2022 fiyat tablolarına yansır. Krom madeni doğal maden çeşitlerinden birisi olup sert, parlak ve hafif kırılgan bir yapıya sahiptir. En değerli hurda çeşitlerinden birisi olan krom hurda, paslanmaz krom hurda olarak da tanımlanır.

Krom Hurda Fiyatı

Hurda Krom Fiyatları

Güncel hurda fiyatları 2022 yılı listesinde krom hurda fiyatı sahip oldukları özelliklere ve taşıdıkları değerlere göre belirlenir. Geri dönüşüm sektöründe de krom hurda çeşitleri çok değer taşır. Paslanmaz özelliğine sahip olduğu için krom elementi pek çok alanda kullanılır. Paslanmaz krom hurda fiyatı, finans piyasalarında işlem gören krom fiyatlarına göre belirlenir.

Borsada işlem gören krom fiyatına göre değişim gösteren hurda krom fiyatı, kalite olarak 310 kalite paslanmaz krom ve 430 paslanmaz krom olarak kendi içerisinde sınıflandırılır. Bu bağlamda değer açısından 304 krom hurda fiyatı, her zaman daha yüksek olur. Krom hurdaları fiyatını belirleyen kalite sıralaması ise şu şekildedir:

 1. 304 L krom
 2. 316 L krom
 3. 430 krom
 4. 201 krom
 5. Paslanmaz krom
 6. Çelik krom

Hurda krom fiyatları, bu kalite oranlarına göre her zaman günlük olarak belirlenir. Her gün hurda sektöründe krom alım satım işlerinde fiyatları güncellenir.

Hurda krom Fiyatları

Hurda Elmas Fiyatları

Hurda alım-satım işlerinde hurda elmas, sanayide ve farklı alanlarda kullanılan elmas uçlardan elde edilir. Geri dönüşüm sektörü açısından da, çok değerli olan hurda elmas fiyatları, kullanım amacına ve malzemelerin özelliklerine göre kendi içerisinde değişir. En çok tercih edilen elmas hurda çeşitleri ise şu şekilde sıralanır:

 • Testere elmas hurdaları
 • Rayba elmas hurdaları
 • Matkap elmas hurdaları
 • Torna elmas hurdaları
 • Freze elmas hurdaları

Hurda Elmas Fiyatları

Elmas hurdalarının geri dönüşümü sağlandıktan sonra takı, madencilik ve havacılık sektörü gibi pek çok alanda yeniden kullanılabilir hale gelir. Bu nedenle elmas hurda fiyatı her zaman yüksek oranlarla işlem görür. Hurda elmas kilosu ve hurda elmas freze fiyatları ise piyasa değerleri dikkate alınarak günlük olarak belirlenir. Akabinde güncel hurda fiyatları 2022 listesinde düzenlenir.

Hurda Gümüş Fiyatı

Güncel hurda fiyatları 2022 tablosunda hurda gümüş fiyatı oldukça değişken bir maddedir. Şöyle ki, firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Bu sebeple hangi firmaya satacağınızın hesabını yapmakta fayda var. Bizler uzun yıllardır bu sektörde yer almaktayız. Bu kadar yıllık getirisi olarak geniş bir kitleye sahip olduk. Bunun sebeplerinden bir tanesi müşteri odaklı çalışma stili geliştirmemiz.

Hurda Gümüş Fiyatı

Yani; bizler için önemli olan şey sizin kazancınız. Bu sebeple piyasadaki en yüksek fiyatları biz vermekteyiz. Bunun neticesinde uzun yıllar birlikte çalıştığımız birçok arkadaşımız mevcut. Doğal olarak herkes kazanmak ister, bunun için de doğru adres bizim firmamız. Siz ne yeter ki adresi bize belirtin. Biz sizin istediğiniz yerden gelip alacağız.

Gümüş Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gümüş, yapı itibari ile oksitlenen bir maddedir. Ancak oksitlenmesine rağmen özü bozulmamaktadır. Yani eski de olsa biz bunu bildiğimiz için yine en yüksek fiyatı vermekteyiz. Ayrıca mühim olan yalnızca ağırlığıdır. Bunun üzerinden fiyat belirler ve size ödeme sağlarız. Bu konuda detaylı araştırma yapacak olursanız yine de hurda gümüş fiyatını güncel hurda fiyatları 2022 ye göre değerlendirdiğimizi görürsünüz.

Gümüş Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir

Gümüş değerli bir madendir. Bu sebeple geri dönüşüme uğraması gelecek nesillerin de yararına olacaktır. Şöyle ki, değişen dünyada kaynaklar tükenmekte. Ve toplumsal bilinci gelişmiş her birey üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek zorunda. Bunu yaparken neden nakit kazancınız yüksek olmasın? İddialıyız, gümüş hurda fiyatları açısından en yüksek ve güncel hurda fiyatları 2022 de biz belirliyoruz.

Gümüş Hurda Fiyatı Ödeme

Hurda gümüş fiyatı ödeme işlemini siz istediğiniz zaman anında temin edebilirsiniz. Eğer ağırlık olarak fazla bir yapı ise biz gelip alıyoruz. Özel aletlerde ölçümü yapıp size belirtiyoruz. Dilerseniz bu esnasında yanımızda olabilirsiniz. Ardından size en yüksek tutarı veriyoruz. Böylece kazancınız ve memnuniyet size kalıyor.

Gümüş Hurda Fiyatı Ödeme

Gümüş hurda fiyatları açısından kandırılma riskiniz yüksek. Altından sonra en değerli ve iletkenliği en yüksek maddelerden biridir. Bu sebeple oldukça değerlidir. Sizler bizim bunca yıllık tecrübemize güvenin kendinizi bize bırakın. Bunun için iletişim numaralarından biriyle irtibat kurun. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile memnun kalacağınızdan eminiz. Bizi takip etmeyi güncel hurda fiyatları 2022 sayfamızdan yapınız.

Hurda Karton Fiyatları 2022

Günlük hayatın pek çok alanında kullanılan bir kâğıt türü olan atık kâğıdın geri dönüşümü ve yeniden kullanımı uzun zamandır bilinmektedir. Bu hurdaların dönüştürme işlemi, profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Kâğıt ve çeşitleri artık geri dönüştürülmüş atıklardan yeniden üretilebilir.

Kâğıt, en kolay ve en geri dönüştürülebilir malzemelerden biridir. Ayrıca diğer atık türlerine göre biriktirilmesi ve toplanması daha kolaydır. Ek olarak, tıpkı diğer hurda türleri gibi, kâğıt hurda alıp satmanın da finansal faydaları olabilir. Bu nedenle birçok hurda şirketi atık kâğıt satın almaya odaklanmaktadır.

Güncel hurda fiyatları 2022

Hurda kâğıt fiyatları türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra ağırlık da hurdanın satımında etkin rol oynar. Hurda kâğıt kg fiyatı bilgisi için sitemizden güncel hurda fiyatları 2022 listelerini inceleyebilirsiniz. Firmamızın alım yaptığı bazı kâğıt türleri şu şekildedir:

 • Kitap
 • Defter
 • Karton
 • Gazete
 • Mukavva
 • Dergi ve broşür hurdası
 • Kâğıt bardak
 • A4 fotokopi kâğıdı hurdası

Özetlemek gerekirse firmamız neredeyse tüm kâğıt hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktadır. Bu sayede milyonlarca ağacın kesilmesini engellemiş olmaktadır. Hurda kâğıt kilosu ve hurda kitap fiyatları ile ilgili bilgi için sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçin. Hurdalarınızı adresinizden teslim alalım.

Hurda Naylon Fiyatları 2022

Hurda endüstrisi, yaşanabilir ve temiz bir dünyanın temellerini oluşturmak için bireysel önlemlerin tek başına yeterli olmadığı bir yerde gelişiyor. Profesyonel naylon geri dönüşüm makinelerine sahip hurda şirketleri, geri dönüştürülebilir naylonları toplu olarak güncel hurda fiyatları 2022 tablosunu esas alarak satın alır. Bu satın alma; bireyler, küçük işletmeler veya büyük şirketler tarafından yapılır.

Hurda naylon fiyatları 2022

Bu sayede naylon atıklar insan kullanımına geri dönmektedir. Hurda naylon fiyatları 2022 yılında değişkenliğini korumaktadır. Güncel hurda fiyatları 2022 bilgisini öğrenmek için hurda naylon alan yerler ile iletişime geçmekte fayda var. Firmamız pek çok naylon hurdanın alımını yapmaktadır. Alımını yaptığımız bu naylon hurdaları sizin için listeledik:

 1. Naylon iplik
 2. Tekstil ürünleri
 3. Pimapen

Daha pek çok ürünün alımını yapmaktayız. Pimapen hurda fiyatı ve diğer bilgiler için sitemizde tabloyu incelemeyi unutmayın.

Hurda Akü Fiyatları 2022

Hurda akü fiyatları akü tipine göre değişiklik göstermektedir. Eski akünüzü firmamıza hurda olarak satarak, para kazanabilirsiniz. Hurda akü kg fiyatı ve alım satımı hakkında bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlandırma ayrıntılarını merak ediyorsanız, sizin için hazırladığımız tablodan doğrudan bilgi alabiliriz.

Hurda akü fiyatları 2022

Günlük tonlarca hurda toplama işi yapan firmamıza hurda miktarları ile ulaşarak yardım isteyebilirsiniz. Bizler de aynı gün içerisinde adresinizden alımını yapabiliriz. Firmamız küçük akü modelleri de dahil olmak üzere pek çok hurda alımını gerçekleştirmektedir. İstanbul Hurdacı olarak aldığımız diğer akü çeşitleri şunlardır:

 • 105 amper akü
 • 72 amper akü
 • 60 amper akü
 • Kuru akü
 • Sulu akü
 • Jel akü

Bu akü çeşitleri firmamız tarafından geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Güncel hurda fiyatları 2022deki değeri ise akünün ağırlığına bağlı olarak değişmektedir. Bir hurda akü kilosu ne kadar ise o kadar fiyat biçilmektedir.

Plastik Hurda Fiyatları

Plastik tüketiminin her geçen gün artmasıyla birlikte geri dönüşümün önemi de artıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte plastik işleme hız kesmeden devam ediyor. Böylece aklınıza gelebilecek her türlü plastik ürün, yeniden kullanım için dönüşüm süreçlerden geçer. En verimli geri dönüşüm sektörlerinden biri olan firmamız pek çok hurda plastik çeşidinin alımını yapmaktadır. Aldığımız hurda plastik çeşitleri ise şunlardır:

 1. Plastik bidon
 2. Plastik şişe
 3. Sert plastik
 4. PVC hurda
 5. Plastik boru

Plastik hurda fiyatları

Bu ürünlerin dönüştürülmesi sonucunda doğaya büyük bir katkı sağlanmış olunuyor. Firmamız profesyonel ekibi ile plastik hurdalarınızı adresinizden almaya hazır! Güncel hurda fiyatları 2022 yılı verileri için hemen bizimle iletişime geçin!

Sıkça Sorulan Sorular

Neler Hurda Olarak Alınmaktadır?

Demir, bakır, alüminyum, kablo ve daha pek çok ürünün alımı yapılmaktadır.

Hurdanın Geri Dönüşüme Katkısı Nedir?

Geri dönüşüm, hammadde imalatına bağlılığı azaltır ve ciddi anlamda enerji tasarruf sağlar.

Hurdalarımı Nasıl Satabilirim?

Hurda eşyalarınız bulunduğunuz adresten güncel hurda fiyatları 2022 değerinden teslim alınmaktadır.

Güncel Hurda Fiyatları 2022 Değerleri Nasıl Belirlenir

Doların kuru, arz talep ilişkisi ve Lme güncel hurda fiyatları 2022 değerlerini belirleyen önemli faktörlerdir.
Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara