Hurda Alımı

Adana Hurdacı

Adana hurdacı hizmetimizin gördüğü ilgi gösteriyor ki hurdacılık sektörü, popülaritesini her geçen gün arttırıyor. Günümüz dünyasının gelişen teknolojisiyle birlikte de hurdalar geri dönüştürülebilir duruma gelmiştir. Bu geri dönüştürme işlemleri hem ülke ekonomisine katkı sağlarken hem de bireylerin kendi ev ekonomilerine önemli derecede fayda sağlar. Adana ve çevre illeri kapsayan Adana hurdacı hizmetimiz ile hem ekonomik durumunuza katkıda bulunabilir hem de doğaya verilen zararı en aza indirgeyebilirsiniz.

Adana, Türkiye genelindeki çoğu sektörde olduğu gibi hurda sektöründe de en aktif illerden bir tanesidir. Sizler de İstanbul Hurdacıyla iletişime geçerek hurdalarınızı doğaya zarar vermeyecek şekilde geri dönüştürebilirsiniz. Bu sayede de hurdalarınızdan yararlanmış olursunuz.

Yüreğir Hurdacı

Adana’da bulunan hurdacıların sayısı, Türkiye geneline göre daha fazladır. Adana, çoğu sektörde olduğu gibi hurda sektöründe de başı çeken illerden birisidir. Adana hurdacı firmalarının büyük çoğunluğu ve pek çok insan hurda alım satım işlemini Adana’da gerçekleştirir.

Yüreğir Hurdacı

Adana ilçelerinden olan Yüreğir de hurda alım satımı yapan insanların en çok tercih ettiği semtlerdendir. Profesyonelliği ve yüksek kalitesiyle birlikte Yüreğir hurdacı kapsamında müşterilerimize uygun fiyatlı hurdacılık hizmetleri sunarız. Müşterilerimiz de bu özelliklerinden dolayı Yüreğir’de sunulan hurdacılık hizmetlerinden memnun kalırlar ve yakın çevrelerine bizi önerirler.

Adana Hurdacı Telefonları

Hurdacı telefonu arıyorsanız, web sitemizin panelinde yer alan numaradan ya da iletişim kısmında bulunan numaradan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer Adana ve çevresinde yaşıyorsanız, size en yakın Adana hurdacı telefonları hangileri anında öğrenebilirsiniz. Firmamız sizlere birbirinden farklı pek çok hizmeti yüksek kaliteli bir biçimde sunmaktadır. Aynı zamanda WhatsApp üzerinden bizlere göndermiş olduğunuz mesajlara kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Adana Hurdacı Telefonları

Bizleri arayan ve bizlerle iş yapan müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için bazı özelliklerimizi her zaman üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Bu özelliklerimiz:

 • Tecrübeli ekibimiz
 • Kalite standartlarımız
 • Sağlam araçlarımız

Adana’da bulunan diğer firmalara göre kalitemizi yüksek tutuyoruz. Bununla birlikte araç sayımız da oldukça fazladır. Bu araçları kullanan tecrübeli ekibimiz ve teknik personellerimizle birlikte hurda alım satımıyla ilgili olan tüm işlemleri kaliteli bir şekilde yürütüyoruz. Adana ve çevre illerinde en kaliteli hurdacılık hizmetini veriyoruz. Bizleri arayarak tüm bu özelliklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana Hurdacılar Sitesi

Adana’nın çeşitli bölgelerinde hurdacılar mevcuttur. Bu hurdacıların bazılarında her hurdanın alınmadığını fark edebilirsiniz. Örnek verilirse, bazı hurdacılar yeterli ekipmanlara sahip olmadıklarından dolayı alüminyum hurda almazlar. Bununla birlikte hurdaların belirli bir değeri vardır. Örneğin, demir ve bakır hurdalar diğerlerine kıyasla daha değerlilerdir. Özellikle de demir, hurdalar arasındaki en değerli materyallerden biridir. Bunun nedeni demirin işlevini yitirmiş makinelerden elde edilmesinden kaynaklanır. Öncelikli olarak inşaat alanlarında ve binaların yıkımında karşılaşılan demir hurdalar, geri dönüştürülmesiyle birlikte hammaddeye ciddi bir katkıda bulunmaktadır.

Adana Hurdacılar Sitesi

Adana hurdacı sitesi genelinde hurda satarken ve alırken bazı kriterlere dikkat edilmektedir. Bu kriterler şu şekildedir:

 • Hurdanın ağırlığı
 • Hurdanın fiyatı
 • Hurdanın türü

Bu kriterler arasındaki en değerli özellik hurda ağırlığıdır. Toplu hurda alım satımı gerçekleştiren firmalar, hurdalarını satmak isteyen bireylere yüksek fiyatlı ödemeler yapabilirler. Hurda türleri de bu fiyatlara etki eden diğer bir önemli özelliktir. Bu sebeple elinizde bulunan hurdaların fiyatlarını net olarak öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilir ve bizlere ulaşarak detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Adana’da Hurda Fiyatları

Hurda denildiği zaman insanların aklına çeşitli hammaddelerden yapılan ürünler gelir. Bu hammaddelerin bazılarını oldukça değerli materyaller oluştururken, bazılarını ise günlük hayatta sıklıkla karşılaşılan ürünler oluşturur. Hurda alım satımı yapan kişilerin dikkatli davranmaları gerekir. Bunun nedeni, hurda alım satımı yapılırken mağduriyet durumlarının çok sık görülen problemlerden bir tanesi olmasıdır. Bu gibi problemleri önlemek için hem hurda alımı yapan hem de hurdayı satan kişinin ücretlendirmelerden haberdar olması oldukça önem taşımaktadır. Bu sayede her iki taraf da mağduriyet yaşamadan alışverişlerini gerçekleştirir.

Adana Hurda Fiyatları İçin Tıklayın Kg Fiyatı
Hurda Demir Fiyatı 0,13
Bakır Hurda Fiyatı 0,17
Kablo Hurda Fiyatı 1,18
Kızıl Sarı Hurdası 3,19

Hurda alışverişi yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunur. Bu hususlar şu şekildedir:

 • Hurdaların değeri
 • Hurdacı firmanın güvenilir olması
 • Hurdacı firmaya ulaşımın kolay olması

Adana hurdacı hizmetimizde de en büyük amacımız sizlere alışverişlerinizde mağdur olmayacağınız ücretlendirmeler sunmaktır. Güvenilirlik konusunda kendimizi kanıtlamış bir firma olmamızın yanı sıra profesyonel ekibimizle birlikte sizler için en uygun olan ücretlendirmeleri yapıyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak ya da Adana’da hurda fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinmek için sitemizi kullanabilir ve telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Kurşun Hurda Fiyatı

Kurşun hurda fiyatı listesi her gün güncellenmekte ve birçok dış etkene bağlı olarak değişmektedir. Hurda fiyatları işletmeden işletmeye de farklılık gösterebilmektedir.

Kurşun Hurda Fiyatı Adana

Hurda alım satımı için anlaşılan işletmenin bulunduğu konum da fiyatları etkilemektedir. Bu nedenle bulunduğunuz konuma yakın yerdeki güvenilir işletmeleri tercih etmeniz sizin açınızdan daha kazançlı olacaktır. Böylece taşıma zahmetine girmenize gerek kalmadan hurdalarınızın adresinizden teslim alınmasını sağlayabilirsiniz.

Plastik Hurda Fiyatları

Hurda plastik alanında uzman Adana hurdacı firmamız ile iletişime geçerek kilo bazlı güncel fiyat bilgisini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Aynı zamanda dönüşüme vermek istediğiniz atıkların plastik türünü bilmiyorsanız uzman keşif ekibimizden yardım talep edebilirsiniz. Plastikleri türlerine göre ayrıştırarak tartarsanız zamandan tasarruf etmek için ideal bir yöntemdir.

Plastik Hurda Fiyatları

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı hurda fiyatı belirlenirken hurdanın kalitesine, miktarına ve bulunduğu yere göre bir fiyat çıkartılır. Bu özellikler hurda fiyatlarını belirlemede önemli bir ölçüttür. Sarı hurda fiyatı belirlenirken bir diğer ölçüt ise sarı hurdanın çeşididir. Piyasada bulunan sarı hurda çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Hurda ara iş sarı
 • Hurda çubuk ucu parçası ms-58
 • Sarı külçe
 • Su saati
 • Hurda pirinç fermuar talaşı
 • Hurda alaşımlı sarı talaşı
 • Vana hurdası
 • Musluk başı hurdası

Sarı Hurda Fiyatı Adana

Piyasadaki sarı hurda çeşitleri bunlardır. Sarı hurda fiyatları verilirken hurdanın kilosu da önemlidir. Hurda alımı ya da satımı yapılırken kilo başına ücret verilmektedir. Bu ücretler genel piyasa koşullarına göre daha önceden belirlenmektedir ve belirli dönemlerde değişiklik göstermektedir. Bu yüzden hurda alım ya da satımı yapmadan önce muhakkak güncel sarı hurda fiyatı listeleri incelenmelidir. Sarı hurda fiyatı ile ilgili kesin bilgiler elde etmek için hurda işi yapan güvenilir Adana hurdacı firmalarından detaylı bilgi alınması gerekmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Hurda Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hurda alınırken; hurdanın ağırlığı, fiyatı ve türü gibi özelliklere dikkat edilmesi gerekir.

Hurda Alımı Yapılırken Hurdanın Değeri Nasıl Belirlenir?

Öncelikle hurdalar maden çeşidine göre ayrıştırılır. Sonrasında da ayrı ayrı tartılarak güncel maden fiyatlarından hurdaların değerleri belirlenir.

Firmalar Hurda Atıklarını Ne Yapıyorlar?

Kalan hurda atıkları belediye tarafından önceden belirlenen yerlere boşaltılmaktadır.

Hurda Alışverişi Yapılacağı Zaman Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hurda alışverişi yapılacağı zaman; alışverişin yapıldığı firmanın güvenilir olmasına, firmaya ulaşımın kolay olmasına ve hurdaların değerlerine dikkat edilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara