Hurda Alımı

Güngören Hurdacı

Güngören Hurdacı

Güngören hurdacı hizmetimiz dahilinde, artık kullanılmayan tüm ürünlerinizi sizden teslim alıyoruz. İstanbul Hurdacı sayesinde satabileceğiniz çok sayıda hurda çeşidi bulunmaktadır. Örneğin, doğada çözünemeyen ve dönüştürüldüğüne ihtiyaç duyulan kağıt, demir ve çelikten üretilmiş eşyalarınızı hurdaya verebilirsiniz. Evinizde ya da ofisinizde bulunan, bahsi geçen materyallerden üretilen ürünleri kolaylıkla firmamıza satabilirsiniz. Bu sayede para kazanabilir ve aynı zamanda geri dönüşüme de katkı sağlayabilirsiniz.

Güngören hurdacı bünyesinde alım – satım yaparken dikkat edilen unsurlardan bazıları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Ürünlerin kullanılır bir halde olup olmadıkları incelenmelidir.
  • Ürünün piyasa fiyatına göre bir hurda fiyatı belirlenir.
  • Materyaller kilogram bazlı satın alınır.

Dolayısıyla hurdaya ayrılabilecek malzeme ve ürünlerinizi satmadan önce piyasa araştırması yapabilirsiniz. Dilerseniz firmamız ile iletişime geçerek daha sağlıklı bilgi de alabilirsiniz. Sürece dahil olmak ve geri dönüşüme destek sağlamak için en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Hurdacı Telefonu

Güngören hurdacı bünyesinde pek çok farklı materyalden üretilen ürün satın alınmaktadır. Bu ürünler her firmanın farklı fiyatlandırma politikasına göre ödeme yapılarak sizden teslim alınır. İnternet sitemizde yer alan fiyatlandırmaları inceleyerek bu alanda fikir edinebilirsiniz.

Güngören Hurdacı Telefonu

Kendi geri dönüşüm sürecinizi başlatmak için ilk olarak evdeki atılarınızı toplayarak başlayabilirsiniz. İçtiğiniz içeceklerin çöpleri ya da ofisinizdeki dosya kağıtlarını atmak yerine ayrıştırarak biriktirebilirsiniz. Böylelikle belirli bir kiloyu aştıktan ya da yeteri kadar biriktirdikten sonra İstanbul Hurdacı ile iletişime geçerek satış teklifi alabilirsiniz. Bu aşama için ise internet sitemizde yer alan iletişim bilgileri size yardımcı olacaktır. İletişim numaralarımız üzerinden bizlerle bağlantı kurup detaylı olarak görüşebilirsiniz.

Firmamız, fiyatlandırma konusunda sizlere telefon üzerinden ortalama bir rakam verir. Bu sayede ürünlerinizin materyal ve kilolarına göre kendi hesabınızı yapabilirsiniz. Dilediğinizi hurdalık ürünlerinizin satışını firmamıza yaparak gelir elde edebilir ve doğadaki sağlıklı dönüşümlerine bir katkı sağlayabilirsiniz. Bu süreçte müşteri temsilcilerimiz ve alanında uzman kişiler ile yapacağınız görüşmelerde sunulan teklifleri de değerlendirebilirsiniz. Böylelikle geri dönüşüme katkı sağlamak ve kazanç elde edebilmek adına Güngören hurdacı hizmetimiz ile ilk adımı atmış olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Güngören’de Hangi Ürünler Hurda Olarak Satın Alınmaktadır?” state=”close”]Hurda alımları semtten semte göre değişiklik göstermemekte ve her ürün her semtte satın alınabilmektedir.[/toggle]

[toggle title=”Hurda Olabilecek Materyaller Nelerdir?” state=”close”]Pek çok ürün kullanılamaz hale geldiğinde hurda olarak sayılmaktadır. Bunlardan bazıları çelik, kağıt ve demir olarak sıralanabilir.[/toggle]

[toggle title=”Hurdaları Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?” state=”close”]Ürünler hurdaya ayrıldıklarında fiyatlandırmaları materyallerine ve kilolarına göre yapılmaktadır.[/toggle]