Hurda Alımı

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı firmaları, sektörün gelişimiyle birlikte gün yüzüne çıkmaya başladı. İlçenin de paralel bir gelişim sürdürmesi, hurdacılık faaliyetlerinin hızlanmasına öncülük etti. Hal böyle olunca Beylikdüzü civarında birçok inşaat alanın varlığı söz konusu oldu. Bu da evsel atıkların yanı sıra, şantiye alanlarındaki atıkların da hatırı sayılır oldu.

İnşaat alanlarında metal içerikli hurdaların varlığı, geri dönüşüm kapsamında oldukça değerlidir.
 
Çevre dostu faaliyetlere katkı sağlayan Beylikdüzü Hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Hizmet ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçin!

Beylikdüzü Hurdacı Hizmeti

Hurda hizmeti veren firmalar, genellikle metal hurdaları almaktadır. Çünkü metal hurdaları nispeten daha yüksek fiyata satılmaktadır. Oysa Beylikdüzü Hurdacı naylon ve plastik atıklarınızı da almaktadır. İstanbul Hurdacı’nın aldığı başlıca naylon atıklar şu şekilde sıralanabilir:

  • Şeffaf naylonlar
  • Kilit torba naylonları
  • Jelatin
  • Kumaş naylonları
  • Tekstil naylonları
  • Mobilya naylonları
  • Elektronik eşya naylonları

Yalnız naylon geri dönüştürülmesi zor bir ürün olduğundan toplu halde geri dönüştürülür. O yüzden tonajı düşük olan naylon atıklar alınamamaktadır. Aynı şekilde kirli, yaş ya da başka ham maddeye karışmış naylon da geri dönüşüme alınamamaktadır.

Beylikdüzü Hurdacı Hizmti

Beylikdüzü Hurdacı tabi ki bunların yanında demir ve çelik gibi envai çeşit metalin de alımını yapmaktadır. Hurdalarınızı belirttiğiniz adresten alması da hurdacı firmasının bir diğer dikkat çekici özelliğidir. Çünkü çoğu hurda firması hurdaları sizin getirmenizi bekler.

Beylikdüzü hurdacının hizmet verdiği mahalleler aşağıdaki gibidir;

Kavaklı Gürpınar Cumhuriyet Yakuplu
Sahil Marmara Dereağzı Barış

Sıkça Sorulan Sorular

Akü, Hurda Sayılır mı?

Evet sayılır. İçinde farklı ham maddeler olduğundan dolayı doğada çözünmeyen eski aküleri hurda olarak satabilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları Nereden Öğrenilebilir?

2022 güncel hurda fiyatları İstanbul Hurdacı web adresinden öğrenilebilir.

Hurda Alüminyum Nerelerde Kullanılır?

Hurda alüminyum başta araba jantlarının yapımında, alüminyum levha ve sac yapımında ve taşınabilir ev aletlerinin yapımında kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir