Hurda Alımı

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı hizmeti veren firmalar, sektörün gelişimiyle birlikte gün yüzüne çıkmaya başladı. Beylikdüzü ilçesinin de paralel bir gelişim sürdürmesi, hurdacılık faaliyetlerinin hızlanmasına öncülük etti. Hal böyle olunca Beylikdüzü merkezi ve civarında birçok inşaat alanın varlığı söz konusu oldu. Bu da evsel atıkların yanı sıra, şantiye alanlarındaki hurdaların da hatırı sayılır bir oranda artmasını sağladı.

İnşaat alanlarında demir, bakır gibi metal içerikli hurdaların varlığı, geri dönüşüm kapsamında oldukça değerlidir. Nitekim metal cevherlerini tüketmektense, halihazırda kullanılmış olan materyallere ham madde formu kazandırıp tekrar kullanmak çevre dostu bir faaliyettir.

Çevre dostu faaliyetlere katkı sağlayan Beylikdüzü Hurdacı olarak sizlere Beylikdüzü ilçesinde de hizmet veriyoruz. Hizmet ayrıcalıklarımızdan yararlanmak ve hurdalarınız üzerinden kazanım sağlamak için bizimle iletişime geçin!

Beylikdüzü Hurdacı Hizmeti

Beylikdüzü hurda hizmeti veren firmalar, genellikle metal hurdaları almaktadır. Çünkü metal hurdaların hem geri dönüştürülme oranları daha yüksektir hem geri dönüştürülmüş metal ürünler nispeten daha yüksek fiyata satılmaktadır. Oysa Beylikdüzü Hurdacı iyi durumdaki naylon ve plastik atıklarınızı da almaktadır. İstanbul Hurdacı’nın aldığı başlıca naylon atıklar şu şekilde sıralanabilir:

 • Şeffaf naylonlar
 • Kilit torba naylonları
 • Jelatin
 • Battaniye naylonu
 • Kumaş naylonları
 • Tekstil naylonları
 • Mobilya naylonları
 • Elektronik eşya naylonları
 • Kırtasiye naylonları
 • Renksiz poşetler
 • Yıkamalık kirli naylon

Yalnız naylon geri dönüştürülmesi zor bir ürün olduğundan toplu halde geri dönüştürülür. O yüzden tonajı düşük olan naylon atıklar alınamamaktadır. Aynı şekilde kirli, yaş ya da başka ham maddeye karışmış naylon da geri dönüşüme alınamamaktadır.

Beylikdüzü Hurdacı Hizmti

Beylikdüzü Hurdacı tabii ki bunların yanında demir, alüminyum, bakır, krom ve çelik gibi envai çeşit metalin de alımını yaparak Beylikdüzü hurda hizmeti vermektedir. Hurdalarınızı belirttiğiniz adresten alması da Beylikdüzü Hurdacı firmasının bir diğer dikkat çekici özelliğidir. Çünkü çoğu hurda firması hurdaları sizin getirmenizi bekler.

Hurda Alım Fiyatları

Hurda alım fiyatları doğal olarak müşterilerin en çok merak ettiği konulardandır. Çünkü hurdaları geri dönüşüme vermek, doğaya büyük bir katkı olduğu kadar ekonomik olarak da müşterilere bir katkıdır. O yüzden hurda satım fiyatları, müşteriler tarafından yakından takip edilmektedir.

Beylikdüzü hurdacı hurda alım fiyatları birçok etkene göre değişebilmektedir. Bu etmenlerden biri, hurdanın durumudur. Yani boyalı olup olmaması, saf olması, eski ya da paslanmış olması ya da kirli ve nemli olması gibi faktörler hurda fiyatına etki eder.

Hurda Alım Fiyatları İçin Buraya Tıklayın Kg Fiyatı
Dkp Hurda 0,13
Lama Bakır Hurdası 02,17
Kızıl Sarı Hurdası 0,18
Kablo Hurda Ara

Ham maddeye duyulan talep de satış fiyatını etkileyen bir diğer etmendir. Talebi çok olan ham madde daha yüksek fiyatlara satılmaktadır. Az talep edilen ise daha düşük fiyata satılmaktadır.

Elinizdeki hurda materyallerin anlık olarak ederini öğrenmek isterseniz, sitemizdeki iletişim bilgiler üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Akü, Hurda Sayılır mı?

Evet sayılır. İçinde farklı ham maddeler olduğundan dolayı doğada çözünmeyen eski aküleri hurda olarak satabilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları Nereden Öğrenilebilir?

2022 güncel hurda fiyatları İstanbul Hurdacı web adresinden öğrenilebilir.

Hurda Alüminyum Nerelerde Kullanılır?

Hurda alüminyum başta araba jantlarının yapımında, alüminyum levha ve sac yapımında ve taşınabilir ev aletlerinin yapımında kullanılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara