Hurda Alımı

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı sektörü, İstanbul’un hızla gelişen ilçesi Beylikdüzü’nde çevre koruma ve ekonomik sürdürülebilirlik açısından önemli bir rol oynamaktadır. Bu alanda çalışan işletmeler, artan sanayi ve ticaret faaliyetlerinin doğurduğu atık yönetimi ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda çevreyi koruma ve kaynakları yeniden kullanıma sunma konusunda önemli bir işlev görmektedir. Beylikdüzü’nde hurdacıların sunduğu hizmetler şunları içerir:

  • Çeşitli atık malzemelerin toplanması ve ayrıştırılması
  • Geri dönüştürülebilir materyallerin ekonomiye yeniden kazandırılması
  • Çevre dostu uygulamalarla atık yönetimi

Beylikdüzü Hurdacı Hizmeti

Hurda hizmeti veren firmalar, genellikle metal hurdaları almaktadır. Çünkü metal hurdaları nispeten daha yüksek fiyata satılmaktadır. Oysa Beylikdüzü Hurdacı naylon ve plastik atıklarınızı da almaktadır. İstanbul Hurdacı’nın aldığı başlıca naylon atıklar şu şekilde sıralanabilir:

  • Şeffaf naylonlar
  • Kilit torba naylonları
  • Jelatin
  • Kumaş naylonları
  • Tekstil naylonları
  • Mobilya naylonları
  • Elektronik eşya naylonları

Yalnız naylon geri dönüştürülmesi zor bir ürün olduğundan toplu halde geri dönüştürülür. O yüzden tonajı düşük olan naylon atıklar alınamamaktadır. Aynı şekilde kirli, yaş ya da başka ham maddeye karışmış naylon da geri dönüşüme alınamamaktadır.

Beylikdüzü Hurdacı tabi ki bunların yanında demir ve çelik gibi envai çeşit metalin de alımını yapmaktadır. Hurdalarınızı belirttiğiniz adresten alması da hurdacı firmasının bir diğer dikkat çekici özelliğidir. Çünkü çoğu hurda firması hurdaları sizin getirmenizi bekler.

Beylikdüzü hurdacının hizmet verdiği mahalleler aşağıdaki gibidir;

Kavaklı Gürpınar Cumhuriyet Yakuplu
Sahil Marmara Dereağzı Barış

Beylikdüzü Hurda Fiyatları

Beylikdüzü’nde hurda fiyatları, malzemenin türüne, kalitesine ve piyasadaki talebe bağlı olarak değişir. Güncel hurda fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir:

Hurda Fiyatları
Hurda Bakır 195,17 TL /Kg
Soyma Bakır 212,74 TL /Kg
Demir Hurda 08,59 TL /Kg
Sarı Hurda 120,86 TL /Kg
Hurda Kablo 95,08 TL /Kg
Alüminyum Hurda 45,63 TL /Kg

Not: Belirtilen fiyatlar piyasa değişikliklerine göre farklılık gösterebilir.

Daha fazla bilgi ve en güncel fiyatlar için İstanbul Hurda Fiyatları web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Akü, Hurda Sayılır mı?” state=”close”]Evet sayılır. İçinde farklı ham maddeler olduğundan dolayı doğada çözünmeyen eski aküleri hurda olarak satabilirsiniz.[/toggle]

[toggle title=”Güncel Hurda Fiyatları Nereden Öğrenilebilir?” state=”close”]2022 güncel hurda fiyatları İstanbul Hurdacı web adresinden öğrenilebilir.[/toggle]

[toggle title=”Hurda Alüminyum Nerelerde Kullanılır?” state=”close”]Hurda alüminyum başta araba jantlarının yapımında, alüminyum levha ve sac yapımında ve taşınabilir ev aletlerinin yapımında kullanılır.[/toggle]

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara
ARA