Hurda Alımı

Esenler Hurdacı

Esenler hurdacı hizmetimiz, geri dönüşüme verdiği önem ile evlerinizde bulunan atıkları toplayarak doğaya fayda sağlar. İstanbul Hurdacı firmasının Esenler ilçesine gönderdiği hurdacı hizmetimiz kapınızın önüne kadar gelerek artık kullanmadığınız eşyaları alır ve ücretini sizlere verir. Yaşanılabilir bir çevre sunmak için özveri ile çalışan Esenler hurdacı, doğayı korumayı kendisine ilke edinen çalışanları ve yüksek teknolojisi ile hurda toplama işlemini gerçekleştirir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve hazır gıdaların daha fazla tüketilmesi ile birlikte çevre kirliliği de artmıştır. Yaşadığımız çevrenin temiz olmasının refahı arttırdığına olan inancımız ile Esenler hurdacı hizmetimiz, yüksek performans ile çalışır. Hem güvenilir hem de hızlı çalışma politikamız ile gelişmeye devam ediyoruz. Kolay ulaşılabilir nitelikte olma özelliğimiz ile yaşadığınız bölgeye hızlı bir şekilde gelerek kullanmadığınız eşyalardan kurtulmanızı sağlıyoruz.

Esenler Geri Dönüşüm

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Esenler için donanımlı bir şekilde çalışan Esenler hurdacı hizmetimizle tüm canlıların temiz bir ortamda yaşaması taraftarıyız. Bunun için:

  • Birçok insanın çöp olarak gördüğü kullanılmayan eşyaları geri dönüşüme kazandırma amacı ile sürekli gelişerek çalışıyoruz.
  • Hem evler hem de fabrikalar gibi atık bulunduran yerlere giderek gerekli işlemlerden geçirildiği suretle tekrar kullanılabilir hale getirilebilecek ürünleri topluyor ve her hurdanın geri dönüşümü için çabalıyoruz.
  • Temiz bir doğa, sağlıklı bir gelecek ilkesi ile çıktığımız bu yolda yarınlar için sürekli olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Esenler Geri Dönüşüm

İstanbul Hurdacı hizmetleri kapsamında yer alan Esenler hurdacı, kullanım ömrü biten eşyaları tekrar kullanılabilir hale getirmede yardımcı olmaktadır. Farklı niteliklerde bulunan hurdaları evinizden alıp geri dönüşüm fabrikasına götürüyor ve o eşyaları doğaya kazandırıyoruz. Almış olduğumuz ürünler karşılığında tabii ki hurdanın değeri kadar olan ücreti sizlere sağlıyoruz. Adaletli bir çalışma prensibine sahip olmamız dolayısıyla her hurda uzmanlarımız tarafından dikkatlice incelenir ve değeri ölçülür.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Sadece Esenler Bölgesi için mi Hizmet Vermektesiniz?” state=”close”]İstanbul hurdacı firmasına bağlı olarak çalışıyoruz ve firmanın neredeyse İstanbul ‘un tüm ilçeleri için çalışan hizmetleri mevcuttur.[/toggle]

[toggle title=”Hurda Alımı için Belirli Bir Miktar Gerekli midir?” state=”close”]Hurda alımlarında belirli bir gramaj gözetmeksizin toplama yapıyoruz.[/toggle]

[toggle title=”Hurda Olarak Kabul Edilen Şeyler Nelerdir?” state=”close”]Ev içerisinde kullanım ömrü biten beyaz eşyalar, plastikler, tabak ve çanaklar hurda olarak kabul edilir. Aynı zamanda inşaat atıklarını da hurda olarak alıyoruz.[/toggle]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara
ARA