Hurda Alımı

Avcılar Hurdacı Telefonu

Avcılar hurdacı şubesi üzerinden, deneyimli ekibimiz ile hurdacılık sektöründe üstün kaliteli hizmet veriyoruz. Son dönemlerde değeri anlaşılmaya başlanan ve önem kazanan hurdacılık alanında güvenilir firmalarında başında yer almaktayız. İstanbul ve çevresi başta olmak üzere, ülkemizin birçok noktasında yoğun olarak hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Geri dönüştürülebilir hurdaları ekonomiye kazandırarak, ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Biriken atıkları değerlendirerek ek gelir elde etmek isteyen hurda sahiplerine yol göstermeye devam ediyoruz.

Tarihi çok eskilere dayanan hurdacılık mesleği, günümüzde oldukça popülerdir ve birçok insanın kazanç kaynağı haline gelmiştir. Hurda alım satımı yaparak yüksek kazanç elde edenlerin sayısı az değildir. Zorlu çalışma şartlarına rağmen, çevreye olan olumlu katkıları ile her geçen gün gelişim göstermesi, hurdacılığın önemini arttırmaktadır. Kullanılmayan atık malzemelerin elden çıkarılmasına olanak tanıyarak, yeniden kullanıma sunulmasını sağlamaktadır. Hurda atıkların doğaya karışmasının önüne geçerek toprağı korumakta ve tarım ürünlerindeki verimin artmasına destek vermektedir.

Avcılar Cihangir Hurdacı

Avcılar hurdacı şubesi, eski eşyalarını elden çıkarmak ve fazladan yer kaplamalarını engellemek isteyenlerin uğraması gereken ilk adres niteliğini taşımaktadır. Depolarımızda topladığımız hurdaları herhangi bir işlem görmeden önce bileşen ve türlerine göre sınıflandırıyoruz. Büyük çoğunluğu metallerden oluşan hurda türlerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Pirinç
  • Demir
  • Kurşun
  • Krom
  • Alüminyum
  • Kalay
  • Bakır
  • Nikel

Metal hurdaların dışında, Avcılar hurdacı hizmetinde kâğıt ve plastik hurdaların alımını da gerçekleştiriyoruz.

Avcılar Cihangir Hurdacı

Genişlemeyi sürdüren hurda sektörü, geri dönüşümle yakından ilgilidir. Geri dönüştürülmek üzere atıkların tedarik edilmesinde Avcılar hurdacı büyük pay sahibidir. Yerinden alınan hurdalarınız geri dönüşüm tesislerinde birçok işlemden geçtikten sonra tekrar kullanılabilmektedir. Bu sayede kaynakların israf edilmesinin önüne geçilmektedir. Ham maddelerin ithal edilmesi gibi gereklilikler ortadan kalkarak büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlanabilecektir. Örneğin kâğıt hurdaların dönüşümü sağlandığında yeni ağaç kesilmesi gerekmeyecek, doğa korunurken enerji verimliliği oluşabilecektir.

Yeşilkent Hurdacı

Vadesini doldurmuş atıkların değerlendirilmesine öncülük eden Avcılar hurdacılık sektörü, metallerin geri dönüştürülmesinde en önemli alanlardan biridir. Metal çeşitleri en değerli hurdalar arasında yer almaktadır. Doğada uzun yıllar çözülmeden kalabilmesi, metal hurdaların toplanmasının ne denli önemli olduğunu gösterir. Ayrıca metal hurdalarının otomotiv sanayisinde yedek parça olarak kullanması da mümkündür.

Metal hurdaların bir başka özelliği, yeryüzünde çok sayıda bulunan hurda çeşitleri arasında yer almasıdır. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmada metal hurdaların değerlendirilmesinin etkisi oldukça fazladır.

Hurda metal ve atıklarınızı, doğru ekipmanları kullanarak ve gerekli tüm aşamalardan geçirerek dönüştürüyoruz. Her türden materyaliniz için dikkatle ölçüm gerçekleştiriyoruz. Ekonomik değişimlere ayak uydurarak piyasayı yakından takip ediyoruz. Sıfır atık hedefiyle yola çıkarak ülkemizin ve dünyanın geleceği için hassas davranmaya özen gösteriyoruz.

Yeşilkent Hurdacı

Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan vizyonumuzla, hakkaniyetli ve dürüst hizmet sağlıyoruz. Sizlere yalnızca bir telefon mesafede yer almaktayız. Bizi arayarak Avcılar hurdacı hizmeti kapsamında güncel hurda fiyatları hakkında bilgi alabilir, elinizdeki hurdaları değerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Hurda Nasıl Toplanır?” state=”close”]Hurda çeşitlerine çöplerde, inşaat ve yıkım alanlarında sıklıkla rastlamak mümkündür. Ancak bu alanların dışında, kullanılmayacak durumda olan ve işlevselliği bulunmayan hurdalara hemen her yerde rastlamak mümkündür.[/toggle]

[toggle title=”Hurdacı Kime Denir?” state=”close”]İşlevlerini yitirerek kullanılamaz duruma gelmiş hurdaları toplayan kişilere hurdacı adı verilir. Hurdacılar topladıkları atıkları geri dönüşüme kazandırır ve hurda atıkların ham madde olarak piyasaya sürülmelerinde öncülük eder.[/toggle]

[toggle title=”Hurda Fiyatları Ne Kadar?” state=”close”]Hurda alış ve satış fiyatları günlük olarak değişebilmektedir. Piyasa şartları, hurdanın cinsi ve miktarı gibi faktörler hurdaların fiyatlandırılmasında etkilidir.[/toggle]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara
ARA