Hurda Alımı

Beyoğlu Hurdacı

Beyoğlu hurdacı hizmetleri kapsamında, İstanbul’un en büyük yerleşim yerlerinden birisi olan ilçede faaliyet gösteren pek çok hurdacı firması yer alır. Beyoğlu nüfusunun fazla olmasına da bağlı olarak, hurdacılık işleri oldukça gelişmiş durumdadır. Bu hizmetler kapsamında hurda değeri taşıyan her türlü eşyanın ve materyalin toplanması, temizlenmesi ve geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi işleri yapılır. Böylece Beyoğlu’nun temiz ve güzel kalması sağlanabilir, doğanın korunması adına küçük de olsa bir adım atılabilir.

İstanbul Hurdacı olarak, Beyoğlu ve çevre illerde hurda toplama yapan firmamız, hurdaya çıkmış olan her türlü malzemeyi ve eşyayı yerinden ve nakit ödeme yöntemi ile almaktadır. Sizlere her zaman uzman ekiplerle hizmet vermekte olup, dönüştürülebilir hurda alım satım işlerinde sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız.

Beyoğlu Hurda Telefonu

Beyoğlu hurdacı hizmetleri dahilinde; atık olan eşyalar, kullanılmayan ürünler ve eskimiş malzemeler düzenli olarak firmamız tarafından toplanır. Bizlere ulaşmanın en pratik yolu, firmamızla aynı isme sahip olan web sitemiz olmaktadır. İstanbul Hurdacı isimli web sitemizde, bütün iletişim kanallarımız ve telefon numaramız bulunur. Hurda hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizleri aradığı takdirde, adreslerine giderek hurda alım hizmetini nakit ödeme yolu ile sunmaktayız.

Beyoğlu hurdacı hizmetimiz kapsamında toplanan hurdaya çıkmış olan eşyalar, tesislerimize getirildikten sonra ilk olarak ayrıştırılır. Sınıflandırması biten hurdalar ise geri dönüşümleri yapılmak üzere ilgili olan geri dönüşüm tesislerine tarafımızca iletilir. Durum böyleyken İstanbul Hurdacı olarak firmamızın sunduğu hizmetler şunları kapsar:

  • Hurdacılık nakliye işlerini yapmak
  • Hurda değerlerini belirlemek
  • Hurda geri dönüşüm işlemlerini eksiksiz olarak yerine getirmek
  • Hurda tesislerinin hijyenini gerektiği şekilde sağlamak
  • Hurda tesislerinin izolesini iyi sağlamak

Beyoğlu Hurdacı Telefonu

Hurdacılık sektöründe Beyoğlu hurdacı hizmetleri, geri dönüşüme en çok katkı sağlayan hizmet ağlarından birisidir. Buna bağlı olarak ilçe genelinde en çok metal, cam, kağıt, bakır, ev eşyaları, kablo çeşitleri, beyaz eşya, plastik, polyester ve poliüretan içeren hurdaları toplamaktayız. Bütün bunların yanında, hastanelerde olan tıbbi gereç hurdaları ise çevreye zarar vermemek için toplanır.  Bu tür hurdalar geri dönüşüm tesislerine gönderilmeden, firmamızın merkezinde imha edilir.

Sık Sorulan Sorular

[toggle title=”Hurda Alım Satım Fiyatları Nasıl Belirlenir?” state=”close”]Hurda alım satım fiyatları, toplanan hurdaların taşıdığı özelliklere ve değerlerine bağlı olarak günlük olarak, hurdacılık piyasası tarafından belirlenir.[/toggle]

[toggle title=”Hurdacılar Evlerden Hurdaya Çıkmış Eşyaları Alır mı?” state=”close”]Evet, Beyoğlu’nda bulunan hurdacı firmaları kendi araçları ile evlerden, üstelik nakliye ücreti almadan hurda alımları yapar.[/toggle]

[toggle title=”Beyoğlu Hurdacıları, İlçe Sınırları Dışından da Hurda Alımı Yapar mı?” state=”close”]Beyoğlu ilçesinde hizmet veren hurdacı firmaları, uygun olduğu takdirde ilçe sınırları dışından da hurda alımları yapar.[/toggle]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara
ARA