Hurda Alımı

Balıkesir Hurdacı

Balıkesir hurdacı hizmeti kapsamında müşterilerimize profesyonel ve en kaliteli geri dönüşüm faaliyetlerini sunuyoruz. Öyle ki, hurdacılık sektöründe her türlü materyalin alım-satım ve geri dönüşüm işlemine katkı sağlıyoruz. Siz de bu serüvene ortak olmak isterseniz bizimle iletişime geçin!

İstanbul Hurdacı firmamıza ulaşmak için web sitemizdeki telefon numarası ve e-posta adresinden iletişim ekibimize ulaşabilirsiniz. Deneyimli iletişim uzmanlarımızdan hurda alımı ile ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Bandırma Hurdacı

Uzun yıllardır Bandırma ilçesinde hurda alımında sektörün en önemli firmalarından biri olarak çalışmaktayız. Her türlü hurda alım satım işlemlerinde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı firmamız için en önemli noktadır. Bu kapsamda Balıkesir hurdacı şubesi olarak alımını yaptığımız hurda çeşitleri şunlardır:

 • Atık kağıt hurdası,
 • Pirinç (Sarı) hurdası,
 • Hurda bakır çeşitler,
 • Demir hurdaları,
 • Alüminyum hurdaları,
 • Krom hurdaları,
 • Çinko hurdaları,
 • Atık kablo hurdaları gibi hurda çeşitlerdir.

Bandırma Hurdacı

Yapılan işlemlerde kaliteli ekibimizle uygun fiyat garantisi ile her zaman müşterilerimizin yanındayız. Siz de Bandırma bölgesinde hurda firması arayışında iseniz, 7 gün 24 saat boyunca açık telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Hurdacılar Sitesi

Bilindiği üzere, doğal yaşam ve yeşil kaybedildiği için gün geçtikçe daha çekici hale gelmektedir. Balıkesir Hurdacılar Sitesi içerisinde yer alan firmamız yaptığı geri dönüşüm hizmetlerinde doğal kaynakların verimli ve düzgün kullanılmasına katkı sağlar.

Hem dünyada hem de Türkiye’de yenilenebilir enerji, artık büyük bir odak noktası olmuştur. Enerji devamlılığı sağlanması için hurdacı firmalarının önemi bir hayli büyüktür. Firmamız verdiği hizmetler ile kullanılmayan malzemelerin çöplüklerde birikmesinin önüne geçilmiş olur. Sonuç olarak çevreyi temiz tutmak ve doğayı korumak için bizim için çok önemlidir.

Balıkesir Hurdacılar Sitesi

Firmamızın Balıkesir hurdacı hizmeti ölçeğinde yaptığı geri dönüşüm işlemlerinin doğaya sağladığı katkılar şunlardır:

 • Yenilenen malzemeler ile çevreye zarar veren madencilik faaliyetlerinin önlenmesine katkı sağlanır.
 • Üreticilere sağlanan malzemelerde tasarruf elde edilir.
 • Üretimdeki enerji harcamalarında tasarruf sağlanır.
 • Piyasaya çıkacak olan yeni ürünler daha ucuza gelir.
 • Yenilenebilir enerji kaynakları sayesinde, havanın daha temiz olması sağlanır.

Tüm bu olumlu katkıları nedeniyle kullanılmayan metal ve diğer malzemelerin geri dönüştürülmesi oldukça önemlidir.

Balıkesir Hurda Fiyatları

Balıkesir hurda fiyatları sürekli güncellenmiş şekilde web sayfamızda yer almaktadır. Balıkesir hurdacı firması olarak; bakır, demir, kablo, sarı, kurşun, çinko, alüminyum, kağıt vs. gibi malzemeler güncel fiyattan alınır. İl çevresinde hurda alan firmalar arasındaki firmamız, sizlere piyasadaki en yüksek fiyatları garanti eder.

Balıkesir Hurda Fiyatları İçin Tıklayın Kg Fiyatı
Yanık Bakır Hurdası 0,13
Ekstra Hurda 1,17
Sarı Hurda 2,18
Kablo Hurda Ara

Güncel hurda fiyatları ile ilgili net bir fiyat bilgisi vermek doğru olmaz. Bunun nedeni fiyatların dönemin piyasa koşullarına göre değişkenlik göstermesidir. Güncel hurda fiyatları Balıkesir hurdacı firmamızın web sayfasında anlık olarak değiştirilmektedir. Bu sayede müşterilerimize en doğru fiyat bilgisi verilir. Hurda fiyatlarındaki diğer değişimler ile ilgili bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurdası, her sektörde kullanılabilen ve iyi bir iletken olan malzemelerden birisidir. Bu yüzden bakır hurdası fiyatları, diğer hurda türlerine göre daha fazla para eder. Alım gücü oldukça yüksek olan Balıkesir hurdacı firmamız, özellikle bakır hurdasının toplu alımında müşterilere yardımcı olmaktadır. Balıkesir hurdacı kapsamında alınan hurda çeşitleri arasında şu çeşitler yer almaktadır:

 • Soyma bakır hurdası,
 • Lama bakır hurdası,
 • Yanmış bakır hurdası,
 • Çubuk hurda bakır,
 • Trafo bakır hurdası,
 • Tel bakır hurdası,
 • Boru bakır hurdası,
 • Sac bakır hurdası,
 • Kalaylı bakır hurdası,
 • Çatı bakır hurdası,
 • Bakır talaşı hurdası,
 • Bobin bakır hurdası,
 • Kırkambar hurda bakır gibi hurda türler vardır.

Balıkesir Hurda Bakır Fiyatları

Satışı yapılan bakır hurdası alımları en yüksek fiyat garantisi ile müşterilerimizden alınmaktadır. Bu açıdan müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan firmamız, yüksek tonajlı hurda bakır alımlarında sizlere ekstra olarak fiyat avantajları da sunmaktadır.

Balıkesir Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir, geri dönüşüm sektöründe temel yapı taşlarından birisidir. Demir dünyada en çok bulunan maden olmasından dolayı geri dönüşümü de o kadar fazladır. Bu yüzden demir hurdası ticareti, hurda sektörünün büyük bir kısmını oluşturmaktadır.

Hurda çeşitleri arasında en çok bulunan metal olan hurda demir fiyatları sürekli güncellenmektedir. Bu güncellemeler günlük olarak değişim göstermektedir. Bu değişim Londra Metal Borsası’nın (LME) günlük olarak vermiş olduğu verilere göre değişiklik göstermektedir. Günlük değişimlerin yanında yıllık değişimlerde olabilir. Bu yüzden her zaman güncel fiyatları araştırıp takip edilmelidir.

Balıkesir Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir kilo fiyatlarını etkileyen ve belirleyen birçok etken vardır. Balıkesir hurdacı merkezi için bunlardan en önemli olanları şunlardır:

 • Demirin kalitesi
 • Tonaj durumu (ağırlığı)
 • Demirin çeşidi
 • Hurdanın miktarı

Hurdanın miktarı ne kadar çok olursa fiyatı da buna doğru orantılı olarak artmaktadır. Özellikle hurda demir ticaretinde etkili olan hurda demirin kalitesidir. Çünkü kaliteli demir hurdası, daha çok para eder ve satan kişiye daha fazla kazanç sağlar.

Balıkesir hurdacı şubesi olarak, geri dönüşümü en fazla yapılan hurda türlerinden biri olan demirlerin alımını da gerçekleştiriyoruz. Bu noktada inşaattan çıkma demir, demir içerikli beyaz eşyalar ve daha pek çok hurdayı tarafınızdan alıyoruz.

Balıkesir Plastik Hurda

Hurda plastik fiyatları piyasaya göre değişiklik gösterebilir. Piyasada dalgalanmalar birçok nedene bağlı olarak değişir. Elinizdeki plastiğin kalitesi, cinsi, miktarı ve temizliği başlıca fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, dönüştürebilir hurda plastiklere en iyi fiyatı vermek için güncel piyasa değerlerinden yararlanan firmamıza güvenebilirsiniz. Her türlü hurda plastik ile ilgili aklınıza takılan soruya cevap veren ekibimize güvenle danışabilirsiniz.

Plastik türleri turşu kavanozu, kap, PVC, meşrubat şişesi, oyuncak ve poşet sera örtüsü gibi çok çeşitli ürünlerden oluşur. Bu ürünler, kullanım ömrünü tamamladıktan sonra ham madde olarak kullanılmak üzere geri dönüşüm için idealdir. Elinizde bulunan kırık ya da gözden çıkarılmış hurda plastikleri firmamıza satarak, atıkların kullanışlı ürünlere dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Elinizdeki hurda plastikler için Balıkesir hurdacı merkezimizle iletişime geçtiğinizde aklınızdaki her soruyu sorarak fiyat bilgisini hızlı bir şekilde edinebilirsiniz.

Balıkesir Plastik Hurda

Sahip olduğunuz hurda plastiklerin durumuna göre fiyat farkı olabilir. Plastik türleri birçok kategoriye ayrılır. Bu nedenle plastik cinsleri fiyatı etkileyen başlıca faktörlerdendir. Aşağıdaki bazı plastik türlerine göre fiyatta değişiklikler olabilir:

 • Jelatin
 • Şeffaf naylon
 • Pet şişe
 • PVC
 • Polietilen
 • Polipropilen
 • Mavi kapaklar
 • Streç naylon
 • Renkli pleksi

Yukarıdaki plastik türlerine göre hurda, farklı fiyat skalasından hesaplanabilir. Elinizdeki ürününün kilosuna göre alacağınız miktar artış gösterir. Yüksek kilograma sahip hurda plastikleriniz varsa ek bir nakliyat ücreti ödemeden ürünleri hurda merkezimize satabilirsiniz. Elinizden çıkarmak istediğiniz plastik hurda materyaller olduğunda firmamız ile iletişime geçerek keşif ekibi talebinde bulunabilirsiniz. Böylece firmamız elinizdeki plastikleri incelemek ve fiyatta anlaşılırsa ürünleri merkezimize nakletmek için istediğiniz adrese gelir.

Kilo ile Kitap Alan Yerler Balıkesir

Kullanılmayan kitapların dönüşümü çok önemlidir. Keza 1 ton kağıt kitap hurdasının geri dönüşümü yapıldığında yaklaşık 17 ağaç kesilmesi önlenmiş olur. Kitapların geri dönüşümü, hurda firmaları için önemlidir. Çünkü bu atık kitaplar geri dönüşüme girdiğinde yoğun kağıt hurdası içerir. Balıkesir hurdacı merkezi kullanılmayan kitapların geri dönüşümünü yapmaktadır. Yapılan bu işlemler için müşterilerine en iyi fiyat teklifini verir.

Kilo İle Kitap Alan Yerler Balıkesir

Her hurda firması kitap atıklarının alımını yapmaz. Çünkü kitap hurdaları düşük ücrete satılan bir malzemelerdir. Hurdacıların eline geçen karı düşürür. Ayrıca çok hacim kaplamalarından dolayı depolaması zordur. Depolamadan önce mutlaka pressleme işleminin yapılması gerekir. Bu sayede kitapların kapladığı alan azalır.

Balıkesir hurdacı firması kağıt alımını en fazla yapan hurdacılar arasındadır. Firmamız her türlü ansiklopedi kitabı, test kitabı, ders kitabı, vs. alımını yapmaktadır. Balıkesir ili çevresinde büyük kağıt fabrikaları vardır. Sitemizde bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşıp elinizdeki kağıt hurdaların satışını yapabilirsiniz. Balıkesir hurdacı hizmetleri için bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Hurdacı Firması Hangi Hurda Çeşitlerinin Alım ve Satım İşlemlerini Yapar?

İstanbul hurdacı işletmesi hem İstanbul ve çevresinde hem de Balıkesir bölgesinde demir, bakır, alüminyum ve kağıt gibi pek çok maddenin alım ve satım işlemlerini yapmaktadır.

Hurda Alımı Yapılırken Hurda Ücretlerine Ek Ekstra Ücretler Var mıdır?

Evet. Hurda alım ve satım işlemleri yapılırken hurdanın bulunduğu bölgenin neresi olduğu mutlaka daha öncesinde belirtilmelidir. Bunun nedeni aradaki mesafenin hesaplanıp ücretlendirilmesidir.

Hurda Fiyat Listeleri Belirleme Kriterleri Nelerdir?

Güncel hurda fiyat listeleri Londra Metal Borsası’nın belirli aralıklar ile verdiği fiyatlandırmalara göre belirlenmektedir. Bunun dışında güncel döviz kuruna göre hesaplama yapılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara