Hurda Alımı

Sarıyer Hurdacı

Sarıyer hurdacı hizmeti, Sarıyer’de en çok aranılan hizmetlerden biridir. Gerek insanların iş yerlerinde gerekse de evlerinde birçok hurda birikmektedir. Çünkü eşyalar tabiatları gereği eskir ve yıpranır. Eskiyen ve yıpranan eşyaları ne yapsam diye düşünmeyin artık, çünkü İstanbul Hurdacı firması hep yanınızda.

İstanbul Hurdacı firması İstanbul’un ve çevre illerinin her noktasına hurdacı hizmeti vermektedir. Firma olarak İstanbul Hurdacı hizmetlerinin arasında Sarıyer hurdacı hizmeti de bulunmaktadır. Üstelik İstanbul Hurdacı hurdalarınızı belirttiğiniz adresten teslim alır. Bu sayede hurdalarınızı vermek için hurdacıların ayağına gitmenize gerek kalmaz.

Evden ya da iş yerinden hurda alma hizmeti müşterilerin tercihlerinde önemli olabilen bir hizmettir. Bu yüzden çoğu müşteri İstanbul Hurdacı’yı gönül rahatlığıyla tercih eder. İstanbul Hurdacı firmamız büyük araç filosu ve bölgesel depoları ile hizmet alanlarını çok genişletmiştir. Bu sayede de Sarıyer hurdacı hizmeti başta olmak üzere İstanbul’un tüm şehirleri için hurdacılık faaliyetlerini yürütebilir.

Hurdacılık sektöründe genelde demir, bakır ya da çelik gibi metal hurdalar kullanılır. Oysa biz farklı türlerdeki hurdaları da almaktayız. İstanbul Hurdacı’nın aldığı metal dışı hurdalar;

  • Jelatin,
  • Kilitli torba naylonlar,
  • Kumaş naylonları,
  • Mobilya naylonları,
  • Ahşap sandalye,
  • Ahşap masa,
  • Plastik sandalye,
  • Plastik tabure,
  • Atık kağıt olarak sayılabilir.

Ayrıca Sarıyer hurdacı hizmeti ile hurda ödemelerini de kapıda alırsınız. Dolayısıyla hurdalarınızı verdikten sonra paranızı almakla ilgili bir endişe yaşamazsınız. Böylece zaten kullanmadığınız hurdaları satarak günlük ihtiyaçlarınız için gereken parayı kazanabilirsiniz.

Sarıyerli Hurdacı Numarası

Hurdacılık hizmetleri kapsamında Sarıyerli hurdacı numarası en sık aranan detaylardan biridir. Çünkü insanlar bir form doldurmak ya da bir mesaj atmak yerine hurdacı hizmetini veren kişiyle birebir konuşmayı tercih etmektedir. Böylece alıcı ile satıcı arasında herhangi bir iletişim sorununun yaşanmasının da önüne geçilebilir.

Sarıyerli Hurdacı

Sarıyer bölgesinde telefonla Sarıyer hurdacı hizmeti arayan müşterilerin yardımına İstanbul Hurdacı koşar. Çünkü 0850 532 75 63 numaralı iletişim hattından ya da sitemizde belirtilen WhatsApp kanalından istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Evden Alınması için Asgari Hurda Kilosu Var mıdır?” state=”close”]Evet, evden hurda alımı için minimum kilogram 500 olmalıdır.[/toggle]

[toggle title=”Her Naylon Hurda Alınmakta mıdır?” state=”close”]Hayır, özellikle çok kirlenmiş, nemli, boyanmış ve tonajı düşük naylonlar alınmamaktadır.[/toggle]

[toggle title=”Birden Çok Malzeme İçeren Ev Aletleri Hurda Sayılır mı?” state=”close”]Evet, ev aletleri parçalanarak elektronik devreleri ayrı, gövde kısımları ayrı değerlendirilmektedir.[/toggle]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara
ARA