Hurda Alımı

Sultangazi Hurdacı

Sultangazi hurdacı ve geri dönüşüm hizmetlerimiz, İstanbul genelinde öne çıkan hurdacılık faaliyetleri arasındadır. En fazla geri dönüşüm malzemesinin toplandığı ilçeler arasında yer alan Sultangazi, geniş bir lokasyon hizmet verir. Bu sayede adından sıkça söz ettiren ve hurda alım-satımı denildiğinde ilk akla gelen bölgeler arasında yer alır. Eğer hurda alım-satımı ile ilgileniyorsanız, firmamzın avantajlı fiyatlandırmaları ile bu ayrıcalıktan siz de faydalanabilirsiniz. Evinizde ya da ofisinizde yer alan, artık kullanılmayacak haldeki tüm materyallerinizi firmamıza satarak geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Sultangazi Belediyesi Geri Dönüşüm

Sultangazi hurdacı hizmetimiz, İstanbul’daki diğer tüm semtlerde olduğu gibi belediyelerle iş birliği içinde sunulur. Yalnızca bireysel alım ve satımların yanı sıra belediyelerin hurdalarını da teslim alırız. Bu sayede Sultangazi Belediyesi geri dönüşüm hizmetlerine sağladığımız katkılarla da adımızdan söz ettirmeyi başardık. Geniş kapsamlı bu hizmetimize dahil olabilmek adına bizimle iletişime geçerek kullanılmayan ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Eşyalar arasında hurda sayılabilecek materyaller ise aşağıdaki gibidir:

  • Çelik materyale sahip eşyalar
  • Atık kağıtlar
  • Metaller

Sultangazi Belediyesi Geri Dönüşüm

Bulunduğunuz ortamlarda hurda sayılabilecek ürünleri ayrıştırarak kolaylıkla satışını yapabilir ve geri dönüşüme destek olabilirsiniz. Böylece hem gelir elde edebilir hem de doğayı korumak için Sultangazi hurdacı hizmetimiz ile ilk adımı atabilirsiniz.

Sultangazi Kağıtçı

Sultangazi hurdacı faaliyetleri kapsamında, pek çok farklı eşyada olduğu gibi kağıtlarda da kilo bazıyla alım yapmaktayız. Genel olarak ağırlığına göre fiyatlandırılan kağıtlar, aynı zamanda yapıları ve materyallerine göre de ayrılır. Örneğin, kartonlar ve ofislerde kullanılan a4 kağıtlarının ağırlıkları farklıdır. Dolayısıyla ağırlıklar farklı olduğundan firmamızın size ödeyeceği tutarlar da değişiklik gösterir. Bu nedenle biriktirmiş olduğunuz kağıtları ölçme şansınız varsa bir sayı belirtebilir ve firmamızdan fiyat talep edebilirsiniz.

Hurdacı arayışlarınızda öne çıkan Sultangazi hurdacı, yüksek fiyat garantisi ile hizmetine devam etmektedir. Belirli bir kilograma kadar topladığınız ve biriktirdiğiniz atıkları firmamıza ulaştırarak kazanç elde edebilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüme de destek sağlayarak vatandaşlık görevinizi yerine getirebilirsiniz.

Sultangazi Kağıtçı

Kendi geri dönüşüm sürecini başlatmak adına atık kağıtlarınızı ev ya da ofis ortamınızda ayrı bir yerde biriktirmeniz gerekir. Daha sonrasında ise firmamız ile iletişime geçip bu materyalleri güvenli bir şekilde teslim edebilirsiniz. Sürecin sonunda ise hesaplanan kilo bazındaki ödemenizi firmadan alabilirsiniz. Son derece hızlı dönüş alabileceğiniz ve doğru fiyatlandırma ile satış yapabileceğiniz Sultangazi hurdacı hizmetlerimize dair detaylar için bizi arayın.

Sık Sorulan Sorular

[toggle title=”İstanbul Hurdacı Sultangazi Civarındaki Semtlere Hizmet Veriyor mu?” state=”close”]İstanbul hurda firması Sultangazi de dahil olmak üzere çevre semtlere hizmet vermektedir.[/toggle]

[toggle title=”Hangi Materyaller Hurda Olarak Kabul Edilir?” state=”close”]Eski ürünlerin hurda olarak kabul edilebilmesi için geri dönüştürülebilir ve artık kullanılmıyor olması yeterli bir kriterdir.[/toggle]

[toggle title=”Hurda Ürünler Neye Göre Fiyatlandırılır?” state=”close”]Genel itibarıyla hurdalar kilogram bazında fiyatlandırılır.[/toggle]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara
ARA