Hurda Alımı

Yalova Hurdacı

Yalova hurdacı hizmeti, son yıllarda gittikçe talep alan bir sektör haline geldi. Hem ekonomik nedenler ile hem de çevre koruma bilincinin gelişmesi ile bugün pek çok atık, hurda olarak değerlendirilebiliyor. Önceden çöp olduğu düşünülen çok sayıda geri dönüştürülebilir atık, hurda merkezlerinde tekrar kullanılabilir hale getirilmekte. Bu sayede ekonomik canlılık artarken çöp miktarı azaltılarak çevrenin ve insan sağlığının korunması da ön plana koyuluyor.

Yalova da birbirinden farklı sektörlerin bulunduğu ve kentleşmenin yükseldiği bir şehir olarak hurda sektörünün canlandığı şehirlerdendir. Bu nedenle hem Yalova çevresini kapsayan hem de şehrin ilçelerine ulaşan bir Yalova hurdacı hizmeti sağlamaktayız.

Yalova Altınova Hurdacı

Yalova Altınova civarında bulunan ev, ofis ve inşaat alanlarında bulunan hurdaları konumunuzdan alarak geri dönüşüm merkezlerine iletebiliyoruz. Bu hizmet sırasında piyasada bulunan en rekabetçi fiyatlandırmalar belirleniyor. Böylece sizlerin bütçesini düşünerek müşteri memnuniyetini ön plana koymayı hedefliyoruz. Çok çeşitli ürünleri hurda olarak değerlendirerek buna göre bir ücretlendirme sağlamaktayız.

Yalova Altınova Hurdacı

Yalova Çınarcık Hurdacı

Yalova Çınarcık civarında bulunan hurdalarınız için hızlı ve etkili bir hizmet sunmaktayız. Ev, iş yeri ve benzeri alanlarda bulunan ve artık kullanmadığınız ürünleri kolaylıkla geri dönüştürebiliyoruz. Bu eşyaları, talep ettiğiniz konumdan gelip alarak hurda dönüşüm merkezlerinde toplamaktayız. Merkezlerde:

 • Hurda sarı,
 • Bakır,
 • Kablo,
 • Kurşun,
 • Çinko,
 • Krom, çelik ve daha pek çok metal içerikli hurdalar toplanabilir.

Hurdanın bulundurduğu metal profesyonel şekilde geri dönüştürülür. Bu şekilde ekonomide bir sürdürülebilirlik sağlanmaktadır.

Yalova Çiftlikköy Hurdacı

Yalova hurdacı hizmeti merkezin yanı sıra; Çiftlikköy, Çınarcık, Altınova ve daha pek çok ilçeyi kapsar. Yalova’nın etrafında ve ilçelerinde bulunan hurdalarınız konumunuzdan rahatlıkla taşınarak hurda toplama merkezlerine aktarılır. Burada geri dönüşüm işlemine sokularak tekrar kullanılabilir hale getirilir. Hurda sektörüne katkıda bulunmak:

 • Ekonominin canlanması,
 • Sektörün gelişerek istihdamın artması,
 • Çöp oranının azaltılması,
 • Metallerin sürdürülebilir kullanımı gibi çok farklı sayıda avantajı doğurur.

Yalova Çiftlikköy Hurdacı

Faydalarının yanı sıra hurda satmak, size önemli bir ölçüde gelir sağlayabilir. Hurdanın türü, kilosu gibi özelliklerine göre kazanç elde etme şansınız bulunur.

Yalova Hurdacı Telefon Numarası

Yalova ve çevresinde hurda satmak isteyen kişiler, kolaylıkla sunduğumuz hizmetten faydalanabilmektedir. Web sitemizde yer alan iletişim numaraları sayesinde bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Aradığınız anda oluşturabileceğiniz talep ile size en yakın ekip yönlendirilmektedir. Bu şekilde süreç hiç uzamadan hızla tamamlanır. Buna ek olarak, hurda ile ilgili bütün sorularınız için iletişim ekibimize danışabilirsiniz.

Yalova Hurda Fiyatları

Yalova hurdacı fiyatları, güncel şekilde değişebilmektedir. Bu değişiklik:

 • Mevsim farklılığı,
 • Uluslararası alanda kur farkları,
 • Bulunduğunuz konum,
 • Hurdanın türü ve kullanışlılık oranı,
 • Hurdanın boyutu ve kilosu gibi özelliklere bağlı şekilde gerçekleşir.
Yalova Hurda Fiyatları İçin Tıklayın Kg Fiyatı
Soyma Bakır Hurdası 6,13
Ekstra Hurda 1,17
Sarı Hurda 2,18
Kablo Hurda Arayın

Kağıt hurda, plastik, alüminyum ve diğer metaller birbirinden farklı fiyatlara alınmaktadır. Benzer şekilde, hurda eşyanın bulundurduğu metal türü de fark yaratır. Örneğin bir kablonun içindeki bakır oranı ile farklı bir kablo değişkenlik gösterebilir. Fiyatlandırma sürecinde, şeffaf bir biçimde ve müşteri dostu fiyatlandırma ilkeleri ile hareket ederek sizleri ön plana koymaktayız.

Kağıt Hurda Fiyatları

Ekonominin inişli çıkışlı olduğu bu dönemde Yalova hurdacı fiyatlarımızı, elimizden geldiğince uygun standartlarda tutmaya özen gösteriyoruz. Kağıdı ve kağıdın malzemelerini öncelikle üretici ticari mağazalar olmak üzere ortak alanlardan ve siz müşterilerimizden ediniyoruz. Bu, merak edilen ve üstüne düşünülen bir vetire olabilir. Bize ulaşmaktan ve aklınızdakileri danışmaktan çekinmeyin. Sizi elimizden geldiğince hurda kağıt fiyatları konusunda bilgilendireceğimize dair güvence veririz.

Hurda Alüminyum Kilosu Ne Kadar?

Hurda alüminyum fiyatları genellikle alüminyumun kilosu üzerinden belirlenmektedir. Bu yüzden alüminyum satışlarında hurdanın ne işe yaradığından ziyade hurdanın kilosu daha önemlidir.

Hurda Alüminyum Kilosu Ne Kadar

Geri dönüşümü yapılacak büyük metal yapılar önce parçalara ayrılmaktadır. Daha sonra büyük mıknatıslar ya da otomatik sensörler tarafından metaller demir olup olmamalarına göre sınıflara ayrılmaktadır. Daha sonra bu sınıfların kilolarının ölçümü yapılmaktadır ve o kiloya göre bir fiyat belirlenmektedir.

Ayrıca bir karışımdan üretilmiş olsa bile bir hurdanın içinde alüminyum metali varsa o hurda eritilerek içindeki alüminyum ayrıştırılabilmektedir. Bu yüzden geri dönüştürülmek üzere sık sık araba gibi büyük hurdalar kullanılmaktadır. Sonuçta arabanın tamamı alüminyum içermeyebilir ama içinde alüminyumdan yapılmış bazı parçalar vardır.

Soyma Bakır Hurda Fiyatı

Geçtiğimiz yılda üzerine oldukça fiyat koyarak değerlenen soyma bakır, daha yüksek ya da daha az fiyatlar ile karşınıza çıkabilir. Soyma bakır hurda fiyatı piyasası oldukça değişken olmakla beraber, her zaman diğer bakır hurdalarından daha değerlidir. Bunun yanında fiyat belirlemesinde etkili olan farklı değişkenler de bulunur.

Diğer bakır hurda metalleri ise lama bakır hurdası, külçe bakır hurdası, bakır talaşı ve bakır eşyalar şeklinde sıralanabilir. Soyma bakır kilosu içlerinde en değerli olurken, bu çeşidin değerini etkileyen bazı faktörler bulunmakta:

 • Hurdanın bulunduğu kablonun çapı,
 • Kilosu,
 • Hurdanın önceden kullanıldığı alan
 • Hurdanın hacmi gibi etkenler fiyatta değişikliklere sebep olmakta.

Soyma bakır hurdasını satmak için Yalova hurdacı firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bu tarz hurdalar olduğu gibi satılamamakta, birkaç işlemden geçirilmelidir. Önemli olan dış plastik kablo değil, içerisindeki değerli bakır metaldir. Bu kabloları hurda firmalarına satmadan önce yapmanız gereken işlemleri sizin için sıraladık:

 • Bakır iletkenin bulunduğu kablo düğümlenmiş ise çözülmeli.
 • Kabloların içindeki bakıra ulaşabilmek için kablonun giriş kısmı kesilip, soyulmalı.
 • Kablonun soyulması işlemi sırasında, bakır hurdaya zarar verilmemelidir.
 • Hurdayı kablodan ayırdıktan sonra, hurda firmaları ile iletişime geçip uygun fiyat veren şirkete satabilirsiniz.

Soyma Bakır Hurda Fiyatı

İşlemleri takip ederek sattığınız hurdalar sayesinde hem gelir elde edebilir hem de çevrenin korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yalova Hurdacı Telefon Numarası Nedir?

Web sitesinde yer alan telefon numarası üzerinden size en yakın ekibe ulaşabilirsiniz.

Yalova Hurda Fiyatları Nedir?

Hurda fiyatları güncel olarak değişmektedir. Bu nedenle hurda sattığınız dönem için güncel fiyatı iletişim bilgileri aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Yalova Hurdacı ve Geri Dönüşüm Nerede?

Yalova ve ilçelerinde hurda hizmetini sizin belirttiğiniz konuma göre vermekteyiz. Ekiplerimiz, hurdanızı bulunduğunuz yerden alabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara