Hurda Alımı

Kartal Hurdacı

Kartal hurdacı sektöründe gelişmeye devam eden bir ilçe olarak ön plana çıkmaya başlamıştır. Nitekim bu anlamda toplumun bilinçlenmiş olması da önemli bir etkendir.  Teoride faydaları bilinen ancak pratikte asla uygulanmayan hurda ticareti, sektörün hareketlenmesiyle üzerine düşünülmeye başlanan bir alan olmuştur.

Hurda ticareti konusunda bir atılım yapmak istiyor ve İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul Hurdacı firmasının Kartal hurdacı hizmetini düşünebilirsiniz. Öyle ki, Kartal hurdacı şubesinin hizmet alanı oldukça geniştir. Özellikle Yakacık ve Soğanlık bölgelerinde yoğun hizmetleri bulunmaktadır.

Yakacık Hurdacı

İstanbul Hurdacı firması, şehrin çoğu bölgesinde çeşitli şubeleri ile hizmet vermektedir. Bunlardan birisi de Yakacık hurdacı şubesidir. Sizler de Kartal bölgesinin Yakacık semtinde ikamet ediyorsanız, İstanbul Hurdacı firması ile iletişime geçerek eşyalarınızı hurdaya verebilirsiniz. Hurdaya vermeyi düşündüğünüz eşyalar teslim alınırken sizlerin yapacağı herhangi bir iş bulunmamaktadır. Kartal Hurdacı firması adresinize kadar eşyalarınızın tamamını teslim alır ve size kolaylık sağlamış olur.

Yakacık Hurdacı

Soğanlık Hurdacı

İstanbul Hurdacı firması Kartal ilçesinin bir yerleşim merkezi olan Soğanlık bölgesinde de hizmet vermektedir. Eğer sizler de Soğancık bölgesinde ikamet ediyorsanız, eski eşyalarınızla kolayca hurda satışı yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Kartal Hurdacı firması ile iletişime geçerek adres bilgilerinizi vermektir.

Daha sonrasında adresinize kadar gelip eşyalarınız sizden teslim alınır ve o esnada gerekli ödeme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Hurda Fiyatları Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir?” state=”close”]Vereceğiniz hurdaların fiyatları belirlenirken ilk olarak özellikleri incelenir. Daha sonrasında kilosuna ve güncel kura göre bir fiyat biçilir.[/toggle]

[toggle title=”Hurdacı Ürünleri Nasıl Teslim Alıyor?” state=”close”]Eşyalarınız vermiş olduğunuz adrese gelinerek sizlerden teslim alınmaktadır.[/toggle]

[toggle title=”Kartal Hurdacı Telefon Numarasına Nasıl Ulaşabilirim?” state=”close”]İstanbul Hurdacı firmasının resmi sitesine girerek Kartal şubesinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz.[/toggle]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara
ARA