Hurda Alımı

Kartal Hurdacı

Kartal hurdacı sektöründe gelişmeye devam eden bir ilçe olarak ön plana çıkmaya başlamıştır. Nitekim bu anlamda toplumun bilinçlenmiş olması da önemli bir etkendir.  Teoride faydaları bilinen ancak pratikte asla uygulanmayan hurda ticareti, sektörün hareketlenmesiyle üzerine düşünülmeye başlanan bir alan olmuştur.

Hurda ticareti konusunda bir atılım yapmak istiyor ve İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul Hurdacı firmasının Kartal hurdacı hizmetini düşünebilirsiniz. Öyle ki, Kartal hurdacı şubesinin hizmet alanı oldukça geniştir. Özellikle Yakacık ve Soğanlık bölgelerinde yoğun hizmetleri bulunmaktadır.

Yakacık Hurdacı

İstanbul Hurdacı firması, şehrin çoğu bölgesinde çeşitli şubeleri ile hizmet vermektedir. Bunlardan birisi de Yakacık hurdacı şubesidir. Sizler de Kartal bölgesinin Yakacık semtinde ikamet ediyorsanız, İstanbul Hurdacı firması ile iletişime geçerek eşyalarınızı hurdaya verebilirsiniz. Hurdaya vermeyi düşündüğünüz eşyalar teslim alınırken sizlerin yapacağı herhangi bir iş bulunmamaktadır. Kartal Hurdacı firması adresinize kadar eşyalarınızın tamamını teslim alır ve size kolaylık sağlamış olur.

Yakacık Hurdacı

Soğanlık Hurdacı

İstanbul Hurdacı firması Kartal ilçesinin bir yerleşim merkezi olan Soğanlık bölgesinde de hizmet vermektedir. Eğer sizler de Soğancık bölgesinde ikamet ediyorsanız, eski eşyalarınızla kolayca hurda satışı yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Kartal Hurdacı firması ile iletişime geçerek adres bilgilerinizi vermektir.

Daha sonrasında adresinize kadar gelip eşyalarınız sizden teslim alınır ve o esnada gerekli ödeme işlemi hızlı bir şekilde tamamlanır.

Kartal Hurda Fiyatları

İnsanların hurdalarını satarken merak ettiği konulardan birisi de hurda fiyatlarıdır. Bu noktada Kartal hurda fiyatları, birçok etkene bağlı olarak değişmektedir. Eğer hurdalarınız için ortalama bir fiyat tahmini almak istiyorsanız Kartal Hurdacı firması ile iletişime geçebilirsiniz. Yapacağınız görüşmenin doğruluğu için ürünlerinizin özelliklerini detaylı bir şekilde aktarmanız gerekir. Bu aktardığınız özelliklere göre hurdalarınız için fiyat tahmini yapılmaktadır.

Kartal Hurda Fiyatları İçin Buraya Tıklayın Kg Fiyatı
Ms 58 Sarı Fiyatı 4,13
Toplama Hurda Fiyatı 0,17
Yanık Bakır Hurda 4,18
Kablo Hurdası Ara

Hurda Krom Kilosu Ne Kadar?

Ülkemizde çok fazla bulunmayan kromun gün geçtikçe ithalatı da zorlaşmaktadır. Böylece hurda kromların fiyatlarında büyük bir artış ortaya çıkmıştır. Her geçen gün değişen hurda krom fiyatları için şu an net bir fiyat vermek mümkün değildir. Krom hurdalarınızın kilogramı arttıkça doğru orantıyla fiyatta da bir artış olur. Ancak Metal Borsası ve döviz kurlarının durumu da fiyat etkenini değiştirmektedir.

Hurda Krom Kilosu Ne Kadar

Krom hurdalarınızı satmadan önce kesinlikle firmamızla iletişime geçmelisiniz. Şayet satış işleminden önce bir fiyat araştırması yapmak doğru olacaktır. Krom hurdalar, birçok hurdacı tarafından alınır. Ancak burada doğru fiyat bilgisi vermek önemlidir. Ayrıca krom hurdaların fiyatları sürekli değiştiğinden dolayı takip edilmesi zordur. Bu nedenle güvenilir bir firmayla iletişim kurmanız önemlidir.

Biz, her geçen gün değişen krom hurda fiyatlarını takip ediyoruz. Böylece size en güncel fiyatları sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin zarar etmesinin önüne geçiyoruz. Keza krom hurda alımında fiyatlarının doğru belirlenmemesi iki taraf içinde zarara neden olabilir. Bu nedenle dikkatli olunması gereken bir konudur.

Hurda Kablo Alım Satım Fiyatları

Hurda alım satımı konusunda merak edilen bir diğer önemli nokta ise hurda kabloların güncel fiyatları ve bu fiyatların nasıl belirlendiğidir. Hurda kablo alım satım fiyatları belirlenirken, öncelikli belirleme kriteri hurda kablonun ne çeşit olduğudur. Piyasada bulunan hurda kablo çeşitleri şu şekildedir:

 • Alüminyum kablo,
 • Bakır kablo,
 • Plastik malzemeli kablo,
 • Çelik sargılı kablo,
 • Hava kabloları,
 • Koaksiyel kablo,
 • Alçak gerilim kabloları,
 • Yer altında kullanılan kablolar,
 • Data kabloları gibi kablo çeşitleridir.

Bu çeşitler hurda kablo alımı içerisinde fiyatlandırmada önemli rol oynamaktadır. Fiyat tablosu çıkarılmadan önce ilk olarak alanında uzman geri dönüşüm ekipleri kabloların incelemesini yapmalıdır.

Hurda Kablo Alım Satım Fiyatları

İnceleme yapıldıktan sonra kablonun kilosuna göre değeri hesaplanır. Buna göre bir fiyat verilmektedir. Fiyat belirlemedeki diğer önemli noktalar şu şekildedir:

 • Londra Metal Borsası verileri,
 • Güncel dolar kuru,
 • Hurda kablonun çeşidi,
 • Kablosunun miktarı,
 • Hurda kabloların durumu,
 • Kablosunun verimi,
 • Hurda kablonun alınacağı adres ve mevcut uzaklığı gibi kriterlerdir.

Çeşidi belirlenen kabloların miktarı belirlendikten sonra ücretlendirme yapılır. Ücretlendirmeler kablonun kilogram fiyatına göre belirlenmektedir. Bundan sonra hurda ücretleri hurdayı satan kişiye Kartal hurdacı firması tarafından güvenle ödenmektedir. Bu hurda kablo alım satım sayesinde kişiler hem ülke ekonomisine hem de kendi bütçelerine katkı sağlamaktadır. Hurda kabloların geri dönüşümü sayesinde satın alınan tüm kablo çeşitleri, tekrar geri kazandırılarak kullanıma sunulabilmektedir.

Hurda Demir Kilo Fiyatı

Hurda piyasasında satın alınacak hurdalara kilo bazında fiyat biçilir. Fakat daha önce bahsettiğimiz gibi bu fiyatlar birçok faktör doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Örneğin eğer bir bölgede demire çok fazla ihtiyaç varsa demir hurda fiyatı yüksek olacaktır. Aynı şekilde demir madenciliği yapılan bir bölgede demir ihtiyacı az olacağı için demir hurda fiyatı da düşük olur. Kalitesi yüksek olan ve piyasada daha çok rağbet gören demirlerin hurda fiyatı yüksek olmaktadır.

Hurda Demir Kilo Fiyatı

Aslında hiçbir işe yaramayacağını düşündüğünüz maddeler ham madde sanayisi için oldukça önemli olabilir. Bu maddeleri satarak da belirli miktarlarda para kazanabilirsiniz. Elinizdeki maddeleri en pratik yoldan satmak ve kullanılmayacak durumdaki eşyalarınızdan kazanç sağlamak için firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız üzerinden demir hurda fiyatı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Hurda Fiyatları Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir?

Vereceğiniz hurdaların fiyatları belirlenirken ilk olarak özellikleri incelenir. Daha sonrasında kilosuna ve güncel kura göre bir fiyat biçilir.

Kartal Hurdacı Ürünleri Nasıl Teslim Alıyor?

Eşyalarınız vermiş olduğunuz adrese gelinerek sizlerden teslim alınmaktadır.

Kartal Hurdacı Telefon Numarasına Nasıl Ulaşabilirim?

İstanbul Hurdacı firmasının resmi sitesine girerek Kartal şubesinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara