Hurda Alımı

Sancaktepe Hurdacı Telefonu 0534 844 4677

Sancaktepe hurdacı faaliyetleri, hurda alım-satım işlemlerinin artışıyla hareketlenmiştir. Bu noktada hurda ticareti yapan pek çok kişi, güvenilir hurda firması arayışında girdi. Hurdacı hizmeti, beklenen kalite ve fiyat garantisi sunmaktadır.
 
Sancaktape hurdacı şubesi, firmalar içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır. Çünkü verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlıyoruz. Ederi üzerinden güncel fiyatlar bunu en çok etkileyen faktörlerdir.

Sancaktepe Yenidoğan Hurdacı

Sancaktepe Yenidoğan hurdacı bölgesi, İstanbul’un en gelişmiş bölgelerindendir. Nitekim konumun avantajlı olmasından dolayı yerleşim merkezi haline gelmiştir. İnsan nüfusunun artışı ile birlikte doğayı korumaya yönelik çalışmalar da o kadar hızlanmıştır. Özellikle Sancaktepe hurdacılar, bu çalışmaların büyük bir kısmını üstlenmektedir.

Sancaktepe Yenidoğan Hurdacı

Sancaktepe hurdacı olarak hurda niteliğine sahip her çeşit atığın alımını gerçekleştiriyoruz:

  • Bakır, sarı hurda, alüminyum, çelik, demir gibi metal hurdaları,
  • Gazete, defter, dergi gibi atıl durumdaki kağıtları,
  • Pet, bidon, ambalaj niteliğindeki plastik hurda atıkları.

Siz de elinizde atıl durumda bulunan hurdaları kg fiyatı üzerinden İstanbul Hurdacı’da değerlendirebilirsiniz.

Hurdacı Sancaktepe

Kullanmadığınız ürünleri hurda firmalarına vermek sizlere ve çevrenize oldukça faydalı olacaktır. Çünkü atıl durumdaki eşyaları satmak yerine doğaya bıraksanız, bu durum güç geçtikçe çevreye ve havaya zarar verecektir. Bunun yanında da kullanmadığınız eşyaları sattığınız için ek gelir elde edebilirsiniz. Peki Sancaktepe hurda fiyatları neye bağlı değişir?

Güncel Sancaktepe hurda fiyatlarını etkileyen en temel faktörler şunlardır:

  • Güncel döviz kuru,
  • Londra Metal Borsası,
  • Hurdanın saflığı,
  • Ağırlığı,
  • Mevcut durumu.

Hurdacı Sancaktepe

İstanbul Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları üzerinden elinizdeki hurdaların satışını gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizdeki iletişim bilgileriyle müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggle title=”Sancaktepe Hurdacı Şubesi Ürünleri Nasıl Teslim Alıyor?” state=”close”]Anlaşma sırasında vermiş olduğunuz adrese gelerek sizlerden teslim almaktadır.[/toggle]

[toggle title=”Sancaktepe Hurdacı Şubesi Ödemeyi Nasıl Yapıyor?” state=”close”]Sizlerden ürünlerinizi teslim almak için adresinize geldiği esnada ödeme yapmaktadır.[/toggle]

[toggle title=”Hurdaların Fiyatları Nelere Göre Belirlenir?” state=”close”]Sancaktepe hurdacı şubesi sizlerden aldığı ürünlerin fiyatını belirlerken niteliklerini dikkate almaktadır. Bu nitelikler; kilosu, hangi madde olduğu ve eskimişlik durumu gibidir.[/toggle]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara
ARA